GENEWA 2014: BRIDGESTONE – PREMIERY NA ŻYWO

Rebecca Jackson

Co roku na targi motoryzacyjne International de l’Automobile przybywają tysiące fanów samochodów i nowinek, aby podziwiać najnowsze technologie, trendy i koncepcyjne rozwiązania.

W tym roku jeden z wystawców, firma Bridgestone, daje możliwość podglądania tej międzynarodowej imprezy na żywo bez ruszania się z domu. Już 4. marca fani techniki samochodowej będą mogli zobaczyć przyszłość motoryzacji wirtualnie.


Zobacz także:
GENEWA 2014
OPONY


Geneva International Motor Show to najbardziej wyczekiwana i obfita w premiery impreza w Europie. Tegoroczna, 84. edycja zapowiada się równie ciekawie, co poprzednie, o czym można przekonać się na własne oczy. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na platformie internetowej Bridgestone beeneverywhere.eu. Firma specjalnie na tę okazję pozostawia do dyspozycji internautów reporterkę motoryzacyjną znaną z rajdów samochodowych, Rebeccę Jackson, która podczas targów będzie relacjonować poczynania najpopularniejszych producentów i ich najnowszych technologii.

Genewa_bridge

Jak sterować Rebeccą? To proste, wystarczy dostęp do Internetu i profil na Twitterze, na którym za pomocą hashtagów można oddawać głosy na adres @BridgestoneTyre, na najciekawsze stoiska Targów Samochodowych w Genewie (#bridgestone, #audi itp.), które odwiedzi Rebecca.

Bridgestone w tym roku również przedstawi swoje europejskie i światowe premiery na własnym stanowisku. Podczas tegorocznych targów producent stawia przede wszystkim na hasła bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju, prezentując swój wkład w tworzenie ekologicznej wizji mobilności. Do takich innowacji należą opony Bridgestone AirFree, które nie wymagają powietrza i nadają się do pełnego recyklingu, czy technologia ologic, zaprojektowana na wyłączność pierwszego, w pełni elektrycznego modelu BMW i3. Wśród ekspozycji nie zabraknie także dobrze już znanych opon Ecopia EP001S z oceną AA pod względem efektywności paliwowej i przyczepności na mokrej nawierzchni oraz najnowszych modeli zimowek Blizzak LM001, testowanych niedawno na kole podbiegunowym.

Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to gratka nie tylko dla motoryzacyjnych entuzjastów. Ciekawi wystawcy z całego świata, efektywna oprawa i rozgłos targów to także atrakcja dla tych, dla których samochody to temat poboczny w życiu codziennym. Dzięki Bridgestone można odbyć wirtualną podróż z własnej kanapy wprost do Szwajcarii.