GOODYEAR: 95 NOWYCH POZYCJI OPON EAGLE F1 ASYMMETRIC 6

Goodyear rozszerzy linię opon Eagle F1 Asymmetric 6 o 95 nowych pozycji w ofercie handlowej, koncentrując się na obręczach o średnicy 19″ i większych z myślą o wymaganiach aut elektrycznych i SUV.

Ponad 1/3 z puli nowych artykułów będzie wyposażona w innowacyjne technologie Goodyear SoundComfort i SealTech.


Zobacz także:

SOLUTRANS 2023: RENAULT ZAPREZENTUJE NOWEGO MASTERA
 

OPONY


 

Goodyear SoundComfort zapewnia cichszą jazdę, co jest kluczowe dla użytkowników pojazdów elektrycznych, natomiast Goodyear SealTech to technologia, która automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm.

Wszystkie nowe pozycje w ofercie zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kierowcom optymalny wybór opon, niezależnie od rodzaju napędu ich pojazdu.

Odpowiedź na rosnące potrzeby rynku motoryzacyjnego

Europejski rynek motoryzacyjny wyraźnie zmierza w kierunku pojazdów typu SUV, a tendencja ta jest dodatkowo wzmacniana przez rosnące zainteresowanie pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi. Według prognoz Goodyear, w latach 2022-2027 rynek SUV-ów odnotuje średnioroczny wzrost na poziomie 5,5%. Już w drugiej połowie 2022 roku SUV-y stanowiły ponad połowę całkowitej sprzedaży nowych pojazdów na terenie Europy.

W obliczu rosnącej złożoności rynku oraz większego popytu na wyposażenie do SUV-ów, Goodyear wprowadza nowe pozycje swoich wielokrotnie nagradzanych opon Eagle F1 Asymmetric 6, oferując najszerszą gamę w historii marki, powiedziała Sonia Leneveu, dyrektor Goodyear ds. marketingu opon osobowych w Europie.

Nowe pozycje w ofercie będą sukcesywnie wprowadzane na rynek.

Nowe artykuły w ofercie Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Rozmiar w calach

18”​

19”​

20”​

21”​

22”​

23”​

Razem​

Eagle F1 Asymmetric 6​

2​

17​

30​

20​

18​

8​

95​

SoundComfort​

4​

9​

7​

6​

1​

27​

SealTech​

2​

3​

5​