GOODYEAR: eJOB CZYLI NOWA WERSJA NARZĘDZIA DO KONTROLI FLOT

eJob, czyli zautomatyzowane narzędzie do kontroli floty otrzymało właśnie nową, zaawansowaną wersją, którą na rynek wprowadza Goodyear.

Ta inteligentna aplikacja częściowo automatyzuje i usprawnia proces inspekcji floty pojazdów ciężarowych i autobusów, od rejestracji przez konserwację, pomoc drogową, bieżnikowanie, po gwarancję dla dostawców usług.


Zobacz także:

OPONY

UŻYTKOWE


 

eJob oferuje pełną przejrzystość wszystkich przeprowadzanych przeglądów konserwacyjnych i flotowych, widoczną w ciągu kilku sekund od złożenia zlecenia, z każdego miejsca w Europie. Inteligentna aplikacja współpracuje z Goodyear FleetOnlineSolutions (FOS), jednym z wiodących systemów zarządzania oponami na rynku. Platforma zapewnia flotom i dealerom ogumienia, zarządzającym flotą pełny przegląd wszystkich pojazdów, ich lokalizacji, jak również gwarancji.

Regularne inspekcje floty to klucz do efektywnego zarządzania: zwiększają czas sprawności i zapobiegają potencjalnym problemom i kosztom związanym z oponami. Mogą jednak okazać się czasochłonne dla firmy, która stale działa pod presją czasu. Obecna aktualizacja eJob jest w pełni zgodna z najnowszym trendem w branży, w której samochody ciężarowe i części są coraz lepiej ze sobą skomunikowane. Kluczowe znaczenie w tym względzie ma szybkie i zautomatyzowane gromadzenie danych.

Nowa wersja aplikacji eJob pozwala zwiększyć wydajność pracy i udoskonalać poziom obsługi. Aplikację można zainstalować na tablecie z systemem Android (wersja 7 i wyższa). Nowe funkcje eJob obejmują również zarządzanie przechowywanym ogumieniem klientów, a także ukończone i zsynchronizowane zadania. Aplikacja jest dostępna dla usługodawców w wielu językach i stanowi integralną część programu Goodyear Total Mobility.