GREENWAY: DOSTĘPNOŚĆ ŁADOWARKI NA MAPIE GOOGLE

Na Mapach Google zobaczymy nie tylko lokalizację stacji ładowania w sieci Greenway, ale także liczbę dostępnych w danej chwili złączy w danym punkcie.

Firma zintegrowała swój system informatyczny, dzięki temu posiadacze samochodów elektrycznych mogą teraz w pełni kontrolować sytuację.


Zobacz także:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Funkcjonalność jest już powszechnie dostępna dla wszystkich użytkowników Map Google. Należy jednak pamiętać, że integracja z mapami jest jeszcze na etapie testów i choć dokładność wyświetlanych informacji jest wysoka, warto potwierdzić je w aplikacji Greenway. Pokazuje ona najdokładniejsze informacje o dostępności ładowarek należących do sieci, stacji partnerskich oraz tych w roamingu w czasie rzeczywistym.

Umożliwia także rozpoczęcie i zakończenie ładowania. Można w niej również sprawdzić status i prędkość ładowania, zużycie energii, a także przejrzeć historię ładowań i rozliczeń.

– Wdrożona nowa funkcjonalność to wygodne rozwiązanie dla posiadaczy samochodów elektrycznych. Gdy podróżujemy i szukamy interesujących nas miejsc na Mapach Google, jednocześnie możemy sprawdzić dostępność znajdujących się w pobliżu naszych stacji ładowania. Wdrożona funkcjonalność wpisuje się także w naszą wizję rozwoju, w której stawiamy na innowacyjne rozwiązania zwiększające jakość naszych usług – mówi Rafał Czyżewski, prezes Greenway Polska.