HANOWER 2022: MAXUS ZAPREZENTOWAŁ NOWEGO MIFA 9

Na targach IAA w Hanowerze Maxus zaprezentował nowy model MIFA 9.

MAXUS MIFA 9 to pierwszy model zbudowany na nowej i przyszłościowej platformie MIFA stworzonej przez markę Maxus. Nowa platforma oferuje elastyczność, która umożliwia zastosowanie napędu elektrycznego w pojazdach różnego typu.


Zobacz także:

HANOWER 2022: HYUNDAI I IVECO WSPÓLNIE PREZENTUJĄ WODOROWE eDAILY

AUTOSALONY


 

MIFA 9 wkrótce dostępny również w Polsce

MIFA 9 to duży, rodzinny samochód, o wymiarach 5270 mm długości, 2000 mm szerokości i 1840 mm wysokości. Dzięki swoim gabarytom zapewnia wygodne wnętrze dla podróżnych. Będzie oferowany zarówno jako model siedmiomiejscowy jak i ośmiomiejscowy. Akumulator o pojemności 90 kWh oferuje deklarowany zasięg 440-595 km (WLTP mieszany/miejski).

Yaroslav Gural, kierownik sprzedaży w RSA Polska, potwierdza, że MIFA 9 pojawi się wkrótce na rynkach europejskichZ niecierpliwością czekamy na dołączenie modelu MIFA 9 do gamy Maxus. Dzięki temu, że spółka SAIC Motors jest bardzo stabilnym koncernem i ma duże możliwości produkcyjne zdecydowaliśmy się zamówić znaczną liczbę samochodów. Będziemy zatem mogli zrealizować pierwsze dostawy w przeciągu kilku miesięcy. MIFA 9 to doskonały samochód rodzinny dla tych, którzy chcą mieć dużo przestrzeni i poczucie luksusu podczas podroży. Jest to również doskonały samochód dla branży transportowej, ponieważ zasięg w mieście to niemalże 600 kilometrów.

Pełen ekskluzywnych detali

Na zewnątrz samochód ma drapieżną i futurystyczną linię, której kontynuację znaleźć możemy we wnętrzu. Jest ono pełne ekskluzywnych detali, technologii i rozwiązań zwiększających przyjemność z podróży. Podczas projektowania MIFA 9 głównym założeniem było stworzenie zaawansowanej technologicznie i luksusowej atmosfery a także zapewnienie interaktywnego doświadczenia, między innymi dzięki kilku zintegrowanym ekranom wewnątrz samochodu.

Wszystkie fotele posiadają elektryczną regulację, wentylację i ogrzewanie. Dodatkowo fotele drugiego rzędu będą wyposażone w funkcję masażu, co uczyni podróż relaksującą i komfortową. W tym samym rzędzie fotele mają też możliwość znacznego odchylenia, regulowane podnóżki oraz cyfrowe panele sterowania na podłokietnikach. Fotele w drugim i trzecim rzędzie można przesunąć całkowicie do przodu, aby powiększyć przestrzeń bagażową.

Cennik zostanie opublikowany w późniejszym terminie.