HUZAR: GRUDNIOWE ATRAKCJE NA STACJACH – ZDRAP I WYGRAJ

Zdrap_nagro1

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Polskie Stacje Paliw HUZAR przygotowały dla swoich klientów wiele niespodzianek i konkursów.

Wśród nich atrakcją jest zabawa pt. „Zdrap nagrodę od PSP HUZAR”, której pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem kierowców.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Czerwono- żółte stacje zapraszają użytkowników samochodów do przedświątecznej zabawy, w której wygrać można wiele cennych nagród.
6 grudnia br. w całej sieci rusza konkurs. Wystarczy zrobić zakupy w przystacyjnym sklepie sieci HUZAR i/lub zatankować auto za min. 100 zł, wraz z paragonem lub fakturą odebrać kupon zdrapkowy, odpowiedzieć na dwa proste pytania i sprawdzić swoją wygraną. Na szczęśliwców czekają tablety, bony na paliwo i wiele nagród niespodzianek. Regulamin dostępny na www.huzar.eu.

11 grudnia 2015 r. rusza kolejny konkurs. Aby wziąć w nim udział i powalczyć o nagrodę wystarczy ułożyć świąteczne życzenia dla sieci PSP HUZAR i wysłać je drogą mailową do 24 grudnia 2015 r. na adres konkurs@huzar.eu. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze te najpiękniejsze i nagrodzi je wideorejestratorem.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na profilu HUZARA na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie marki.

Od 24 grudnia na klientów sieci czekać będą słodkie upominki.

Pierwsza stacja testowa w barwach PSP HUZAR powstała w 2005 roku. Od 2006 roku rozpoczęto nabór uczestników do sieci. PSP HUZAR od początku budowane były przez właścicieli stacji, jako alternatywne rozwiązanie do sieci franczyzowych.