HYUNDAI: FLOTA SAMOCHODÓW WSPIERA PUCHAR ŚWIATA

Hu 1_2303 w

Hyundai Motor Poland oficjalnie przekazał flotę samochodów na potrzeby dwóch konkursów w skokach narciarskich, odbywających się w Wiśle i Zakopanem.

Stało się tak w ramach globalnej współpracy sponsoringowej pomiędzy firmą Hyundai a Międzynarodową Federacją Narciarską (FIS). Firma udostępniła najważniejsze modele wchodzące w skład portfolio producenta: Hyundai Santa Fe nowej generacji, komfortowy i40, i30, nowoczesny SUV ix35 oraz mini bus H1.


Zobacz także:
SPORT


Samochody wykorzystywane będą na potrzeby transportowe zawodników i kadry wspierającej podczas zawodów w Wiśle i Zakopanem.

Podobne działania związane z zapewnieniem mobilności podczas Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2013/14 przez Hyundaia prowadzone są we wszystkich krajach w których odbywają się poszczególne konkursy.

– Udana współpraca z FIS w ubiegłym sezonie wpłynęła na podjęcie pozytywnej decyzji firmy o kontynuacji współpracy z organizacją, przy obsłudze jednego z ważniejszych, zimowych wydarzeń sportowych. Popularność, jaką cieszą się skoki narciarskie w Polsce jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie się w to przedsięwzięcie jest słuszne i pozwala nam liczyć na dalsze wzmacnianie świadomości marki w naszym kraju – powiedział Leszek Płonka, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Hu 2_2295 w