HYUNDAI: TRZYDRZWIOWY i-30 JUŻ W SALONACH (CENY)

Hyundai i30 - 3 (3)

Firma Hyundai wprowadziła do sprzedaży 3-drzwiową wersję popularnego modelu i30 dzięki czemu aktualnie oferuje pełną gamę wersji nadwozia w segmencie C. Model w nowej wersji, wyróżnia się bardziej dynamiczną stylistyką i atrakcyjnym wyposażeniem w tej kategorii cenowej.

Według prognoz rynkowych, w latach 2013-2015 w Europie nastąpi stabilizacja segmentu samochodów segmentu C. Według ekspertów ich roczna sprzedaż utrzyma się na poziomie 2-2,5 mln sztuk. Hyundai stale obserwuje rynek, dlatego odpowiadając na rosnące wymagania kierowców zdecydował się poszerzyć swoją ofertę w tej klasie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży modelu i30 w wersji 3-drzwiowej uzupełniliśmy naszą ofertę samochodów segmentu C. Ma on taką samą pojemność i zapewnia podobny komfort jazdy, jak standardowy i30, ale jest tańszy niż wersja 5-cio drzwiowa. Dzięki temu również polscy kierowcy mają możliwość wybrania najlepszej dla siebie wersji samochodu – powiedział Marcin Okrój, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

Nowy model różni się od standardowego i30 bardziej dynamiczną stylistyką – taki wygląd podkreślają boczne przetłoczenia, oraz horyzontalnie umieszczone światła przeciwmgielne.

Hyundai i30 - 2 (3)

Wśród elementów bogatego wyposażenia samochodu, jakie mogą znaleźć się w i30 warto zwrócić uwagę na podgrzewaną kierownicę – idealne rozwiązanie na polskie warunki pogodowe, czy wygodny system uruchamiania samochodu w mieście: start-stop. Zamontowane w samochodzie światła do jazdy dziennej LED poprawiają widoczność i pozwalają ograniczyć zużycie paliwa. Nowy model jest dostępny w wersji z 15 calowymi kołami stalowymi lub 16-calowymi aluminiowymi felgami, a do wyboru jest 6 zróżnicowanych pakietów wyposażenia.

Samochód, tak jak wszystkie nowe modele Hyundai jest objęty programem 5-letnej potrójnej gwarancji, który obejmuje: 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

Nowy 3-drzwiowy Hyundai i30 jest dostępny z sześcioma rodzajami silników. Klienci mają do wyboru silniki benzynowe 1,4 MPI o mocy 100 KM, 1,6 MPI o mocy 120 KM, 1,6 GDI o mocy 135 KM i Diesla 1,4 CRDi o mocy 90 KM, 1,6 CRDi o mocy 110 KM i 1,6 CRDi o mocy 128 KM.

W zależności od rodzaju silnika i pakietu wyposażenia cena samochodu wynosi od 49 900 zł do 86 400 zł. Nowy Hyundai i30 jest już dostępny w salonach marki Hyundai.

CENY

Ceny modelu publikujemy poniżej w galerii.

Hyundai i30 - 1 (3)