HYUNDAI: WYJĄTKOWA RZEŹBA OZDOBĄ W MEDIOLANIE

Hyu 3_2_big_scaled

Hyundai Motor Company zaprezentował “Fluidic Sculpture in Motion” innowacyjną konstrukcję świetlną, nawiązującą do języka projektowania marki, określanego jako Opływowa Rzeźba. Instalacja była jedną z najciekawszych atrakcji Tygodnia Designu, który odbył się w Mediolanie.

Udział firmy w najważniejszym wydarzeniu na europejskiej scenie designu, potwierdza pozycję firmy Hyundai nie tylko w branży motoryzacyjnej, ale również w dziedzinie projektowania.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


“Fluidic Scuplture in Motion” to unikalna instalacja, opracowana przez projektantów z Hyundai Design Center, dzięki której można było stworzyć wirtualne rzeźby za pomocą światła. “

– Poprzez udział w Tygodniu Mody w Mediolanie, chcemy podzielić się z naszymi klientami ideą, jaka kryje się za nowym językiem projektowania “Fluidic Sculpture”. W przyszłości również będziemy szukać unikalnych sposobów na przedstawienie naszej stylistyki szerszemu gronu odbiorców – powiedział Suk-Geun Oh, wiceprezes Hyundai Motor Company oraz szef Hyundai Design Center.

Świetlna rzeźba została zaprezentowana w Art Point Room, w Temporary Museum for New Design w Mediolanie. Odkryciu konstrukcji towarzyszył pokaz z wykorzystaniem sztuki, muzyki i tańca, przygotowany przez niemiecką choreografkę Nikeatę Thompson.