JEEP: MODEL COMPASS DOSTĘPNY W ATRAKCYJNYCH WERSJACH LIMITOWANYCH

Od czasu wprowadzenia nowej generacji Compassa do sprzedaży, pozostaje on najlepiej sprzedającym się modelem marki Jeep nad Wisłą.

Obecny sukces zawdzięcza odnowionej, jednocześnie nadal wiernej marce stylistyce nadwozia, jeszcze przestronniejszemu wnętrzu z przeprojektowaną deską rozdzielczą oraz zaawansowanym systemom łączności i bezpieczeństwa jazdy. Do tego, na tle konkurencji w segmencie C SUV, pozostaje na przystępnym cenowo poziomie, który dzięki wprowadzonym wersjom limitowanym, teraz stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.


Zobacz relacje:

MITSUBISHI: POWAKACYJNE OKAZJE I PROMOCJE NA MODELE MARKI
 

ROZMAITOŚCI


 

Kupując Jeepa Compassa w wersjach limitowanych Adventure i Business Edition klienci mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjny stosunek wartości do ceny. W zależności od wybranej wersji i jednostki silnikowej korzyści dla klienta mogą wynieść nawet do 8% w porównaniu do oferowanych obecnie wybranych wersji wyposażenia.

Pierwsza z nich – Adventure – jest dostępna do wyboru z napędem e-Hybrid o mocy 130 KM oraz z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy – 190 KM. Każdy z tych wariantów jest oferowany z automatyczną skrzynią biegów i posiada bardzo bogate wyposażenie w standardzie, które obejmuje m.in.: zaawansowany system multimedialny Uconnect 5 z ekranem dotykowym o przekątnej 10,1-cala, kompatybilny bezprzewodowo z aplikacjami Apple CarPlay oraz Android Auto, czy cały zestaw najnowszej generacji aktywnych systemów bezpieczeństwa ADAC z możliwością autonomicznej jazdy poziomu 2.

Dodatkowo wersja limitowana Adventure jest wyposażona w cenie w Pakiety Zimowy i Parking Plus.

Pakiet Zimowy obejmuje:

– podgrzewane przednie fotele
– ogrzewanie przedniej szyby
– obszyte skórą koło kierownicy
– całoroczne maty podłogowe

Pakiet Parking Plus zawiera:

– system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
– zewnętrzne oświetlenie powitalne
– kamerę 360°
– przednie, boczne i tylne czujniki parkowania
– niezwykle ciekawą funkcję w postaci asystenta parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego

Wartość wyposażenia z obu pakietów według cennika wynosi aż 8.300 zł, które teraz klient otrzymuje w cenie wersji Adventure, dostępnej już za 149.000 zł brutto.

Dla tych, którzy szukają jeszcze wyższej wersji silnikowej, skierowany jest Jeep Compass w limitowanej wersji Business Edition, który dostępny jest z napędem 4xe Plug-in Hybrid o łącznej mocy 240 KM, zestawionym z automatyczną skrzynią biegów. Model ten w dodatku do wersji wyposażenia Adventure został wzbogacony o pakiety Technology & Convenience oraz Skórzany z wentylacją.

Wyposażenie technologiczne zdecydowanie wyróżnia go na tle konkurencji, ułatwiając codzienne przejazdy po mieście i na dalszych trasach.

Znajduje się w nim:

– kamera 360°
– system monitorowania martwego pola z detektorem obiektów przecinających drogę cofania
– zewnętrzne oświetlenie powitalne
– system nagłośnienia Alpine
– przednie i tylne czujniki parkowania
– asystent parkowania równoległego i prostopadłego z funkcją wyjazdu z miejsca parkingowego
– niezwykle przydatne w dłuższej podróży gniazdo 230V

Pakiet skórzany, który nie tylko podnosi komfort kierowcy i pasażerów, ale też wzmacnia wrażenia wizualne z wnętrza Compassa, obejmuje:

– skórzaną tapicerkę
– wentylowane przednie siedzenia z ośmioma płaszczyznami elektrycznej regulacji i dodatkową podparcia lędźwiowego
– pamięć ustawień fotela kierowcy
– dzieloną tylna kanapę

Wartość tych trzech bogatych pakietów to aż 18.900 zł, tymczasem przy wyborze Compassa 4xe Plug-in Hybrid 240 KM Business Edition otrzymujemy je w cenie, już za 207.890 zł brutto.

Jeep Compass łączy legendarnego ducha marki Jeep i jej dążenie do wolności i dzielności w terenie ze zwinnością i wygodą codziennej jazdy na służbowe spotkania czy najdalszych delegacji. Dodatkowo, wybierając nowego Compassa, właściciele uzyskują dostęp do korzyści wynikających z Jeep Wave, nowego programu lojalnościowego i obsługi klienta marki Jeep.