JEEP: OFERTA SPECJALNA NA AVENGERA W ZESTAWIE Z ŁADOWARKĄ WALLBOX

Elektryczny Jeep Avenger teraz dostępny w ofercie specjalnej obejmującą atrakcyjną cenę samochodu oraz ładowarką Wallbox gratis

Ładowanie nowego Avengera jest niezwykle proste. Wygodnie można to zrobić za pomocą naściennej ładowarki Wallbox, podłączonej do trójfazowej instalacji domowej, zapewniającej moc ładowania nawet do 22 kW.


Zobacz relacje:

FORD: TOURNEO CONNECT RÓWNIEŻ W WERSJI PLUG-IN HYBRID (PHEV)
 

ROZMAITOŚCI


 

Przykładowo, akumulator Jeepa Avengera o pojemności 54 kW od 0 do 100% wersją o mocy 11 kW naładujemy w zaledwie 5h i 45 min. Posiadanie Wallboxa nie tylko usprawnia ładowanie samochodu elektrycznego, ale również umożliwia wykorzystanie energii wygenerowanej przez własny system fotowoltaiczny.

Ponadto, korzystając z kabla do szybkiego ładowania prądem stałym 100 kW (Mode 4) na publicznych stacjach ładowania, wystarczą trzy minuty, aby naładować energię wystarczającą na 30 km jazdy, lub 27 minut, aby naładować akumulatory od 20 do 80%.

Dzięki najnowszej ofercie marki Jeep na zakup elektrycznego Avengera, elektromobilność staje się jeszcze bardziej dostępna dla polskich kierowców. Produkowany w Polsce Jeep Avenger jest teraz dostępny z ładowarką Wallbox już od 169 990 zł. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie https://mojelektryk.jeep.pl/.

Avenger jest również objęty Programem NFOŚiGW „Mój elektryk”, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do zakupu samochodu. Klienci indywidualni przy zakupie kompaktowego Jeepa mogą otrzymać dofinansowanie na zakup elektrycznego Avengera w wysokości do 18 750 zł lub 27 000 zł z Kartą Dużej Rodziny. W przypadku klientów biznesowych dofinansowanie z programu „Mój elektryk” i 100-procentowe odliczenie VAT pokrywa 20-procentową wpłatę własną na Avengera w wysokości 33 210 zł z dwuletniego wynajmu. Klient opłaca więc tylko abonament miesięczny w wysokości 880 zł netto przy limicie rocznego przebiegu do 15 tys. km.

Jeep Avenger to SUV, który przebojem zdobywa ulice polskich miast. Zwinny i kompaktowy z zewnątrz, przestronny i wygodny w środku, łączy funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania techniczne ze stylem i DNA legendarnej amerykańskiej marki. Jego osiągi idą w parze ze swobodą przemieszczania się w każdych warunkach pogodowych i na niemal dowolnej nawierzchni, o co dbają systemy do jazdy terenowej Selec-Terrain i Hill Descent Control oraz duży prześwit.

Avenger występuje w trzech wersjach wyposażenia, z długą listą standardowych funkcji, obejmujących m.in. system multimedialny Uconnect z ekranem 10,25”, wyświetlacz wskaźników TFT o przekątnej 7” lub 10,25”, bezprzewodową łącznością z aplikacjami Apple CarPlay i Android Auto, jak również zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, które zapewniają jazdę autonomiczną poziomu 2. Wersję w pełni elektryczną napędza najnowszy, dynamiczny silnik o mocy 115 kW (156 KM) generujący maksymalny moment obrotowy 260 Nm. Akumulator 54 kW zapewnia zasięg do 400 km w cyklu mieszanym i nawet do 600 w cyklu miejskim WLTP.