KIBICE ZADOWOLENI Z CONTIBUSÓW

Od początku Mistrzostw Europy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu kursują darmowe autobusy miejskie Continental. W tym czasie dzięki flocie Continental tysiące fanów i turystów bezpiecznie dotarło na stadiony i do stref kibica.

Fani piłki nożnej udający się na mecze bardzo chętnie korzystają z linii ContiBusów. Autobusy są wyraźnie oznakowane i kursują w atrakcyjnych dla kibiców kierunkach. W dzień meczowy, kiedy miasta przeżywają prawdziwy najazd gości, ContiBusy przewożą ponad 10 tys. pasażerów wspierając transport miejski na najbardziej newralgicznych trasach. W Gdańsku dowożą kibiców bezpośrednio z lotniska na stadion oraz do centrum miasta. Warszawska linia ContiBusów zapewnia transport pomiędzy strefą kibica i FanCampem na Wybrzeżu Gdyńskim. W Poznaniu i Wrocławiu, gdzie odbyły się już wszystkie zaplanowane mecze, kursują po trasach w centrum miasta.

Wraz z ContiBusami w miastach ustawione zostały specjalne przystanki nawiązujące wyglądem do bramki piłkarskiej. W trakcie spotkań hostessy czekające na przystankach udzielają kibicom wszelkich informacji nt. linii Continental.

Dodatkowo turyści korzystający z ContiBusów mogą pobrać bezpłatną aplikację mobilną na smartphony zawierającą rozkłady jazdy autobusów, opisy interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczów. Oprogramowanie można pobrać za pomocą QR kodów znajdujących się na przystankach i w strefach kibica.