KONKURS Z FIRMĄ PROFITECHNIK ROZSTRZYGNIĘTY

ProfiTechnik-1

W czasie Świąt Wielkanocnych na naszych łamach ogłosiliśmy mini-konkurs, zorganizowany wspólnie z firmą ProfiTechnik. Pytania dotyczyły sportu samochodowego, a konkretnie Rajdu Świdnickiego.

W drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zwyciężyła załoga Wojciech Chuchała i Sebastian Rozwadowski w Fordzie Fiesta R5. Znakomicie spisali się Marcin Berliński i Leszek Chłuda w Peugeot 206 RC, którzy zdobyli puchary za zajęcie drugiego miejsca w klasie 8. Obie załogi reprezentują barwy Automobilklubu Polski.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W akapicie powyżej znajdują się prawidłowe odpowiedzi na zadane przez nas w konkursie pytania. Otrzymaliśmy od Czytelników bardzo dużo odpowiedzi, z których niemal wszystkie były prawidłowe. Gratulujemy.

Jednak nagrody ufundowane przez firmę ProfiTechnik są tylko dwie. Wysokiej klasy szczypce Knipex do montażu opasek i obejm otrzymują Leszek z Warszawy oraz Alicja ze Szczecina, którym dopisało szczęście w losowaniu. Nagrody wysłaliśmy. Już teraz zapowiadamy kolejny konkurs z firmą ProfiTechnik – może następnym razem szczęście dopisze i Wam!

ProfiTechnik – to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży nowoczesnych narzędzi ręcznych. Od momentu powstania firma współpracuje ze światowymi liderami w produkcji narzędzi ręcznych. Sklep ProfiTechnik zwraca szczególną uwagę, na jakość i funkcjonalność produktów trafiających za ich pośrednictwem na polski rynek.

Dziś w ofercie sklepu jest ponad 11 500 markowych narzędzi ręcznych renomowanych producentów, jak m.in. Knipex, Wera, Bessey, Parat, Proskit, Testboy, Picard oraz Scala. Są to narzędzia wyróżniające się na rynku pod względem innowacyjnych technologii. ProfiTechnik, jako jeden z nielicznych, oferuje swoim klientom bezpieczne zakupy dając od 5 do 10 lat gwarancji na zakupione narzędzia.

logP1