KONKURS: ZAMRUCZ JAK RAJDÓWKA I JEDŹ

Chcesz poczuć prędkość i adrenalinę? Usiądź obok Jerzego Tomaszczyka – autora emocjonującego przejazdu w polskich rajdach, który obejrzało ponad 104 tysiące osób. Weź udział w konkursie „Wygraj silnik” i przeżyj prawdziwą, rajdową przygodę.

Pierwszego sierpnia odbędą się testy samochodu Ford Fiesta R2 Jerzego Tomaszczyka. Kierowca sprawdzi m.in. ustawienie zawieszenia i poprawność funkcjonowania pozostałych podzespołów. Wszytko po to, by w 21 Rajdzie Rzeszowskim 2012 powalczyć o ważne punkty i wysokie lokaty w markowym pucharze Castrol Edge Fiesta Trophy.

Udział w profesjonalnych testach rajdowych, to nie lada gratka dla fanów tego sportu. Żeby przekonać się na własnej skórze ile emocji dostarcza jazda na fotelu pilota Jerzego, trzeba wygrać konkurs. Co należy zrobić? Za pomocą komputera należy nagrać dźwięk silnika rajdowego. Żeby zadanie nie było zbyt łatwe, trzeba to zrobić używając… własnego głosu. Zarejestrowaną, 10 sekundową próbkę w formacie wav, należy odesłać na adres: wygrajsilnik@jerzytomaszczyk.pl, w temacie wiadomości wpisując: “Imię i nazwisko – zgłoszenie konkursowe”. Konkurs potrwa do niedzieli tj. 22.07.2012, do godz 24.00.

Spośród nadesłanych nagrań wyłonionych zostanie 5 próbek, które udostępnione na oficjalnym fanpage’u Jerzego Tomaszczyka zostaną poddane głosowaniu. Osoby obserwujące profil cieszyńskiego kierowcy zadecydują, który według nich głos najbardziej przypomina brzmienie rajdowej jednostki napędowej. Zwycięzca pierwszego sierpnia zajmie fotel pilota.

Szczegółowy harmonogram konkursu oraz regulamin i wskazówki związane z przygotowaniem nagrania, dostępne są pod adresem: www.jerzytomaszczyk.pl/konkurs.pdf.

Bieżące informacje związane z konkursem dostępne są na www.facebook.com/JerzyTomaszczyk.