LANCIA: MODEL YPSILON SPONSOREM WYSTAWY FOTO

Ypsilon1

Lancia Ypsilon jest sponsorem wystawy fotograficznej „Kate Moss: The Icon”, projektu przygotowanego przez Galerię Sztuki Współczesnej ONO w Bolonii.

Wystawę, na której prezentowanych jest 30 najsłynniejszych ujęć uwieczniających słynną modelkę (zrewolucjonizowała ona kanony estetyki i styl lat dziewięćdziesiątych), można podziwiać do 1 maja br.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


W roku, w którym obchodzi swoje czterdzieste urodziny, piękna londyńska modelka staje się gwiazdą w obiektywie artystów takich, jak Albert Watson, Chris Levine, David Ross, Jurgen Ostarhild, Roxanne Lowit i Satoshi Saikusa.

Przez najbliższe dwa tygodnie, Lancia Ypsilon w wyjątkowej indywidualizacji będzie wystawiona przed Galerią: nadwozie samochodu zostało „pokryte” kilkoma słynnymi zdjęciami, które znajdują się na wystawie i „opowiadają” zarówno o karierze, jak i prywatnym życiu Kate Moss. Sugestywny i wyjątkowy „wrapping”, poprzez który prezentowane auto staje się silnym i jedynym w swoim rodzaju sposobem komunikacji.

Model w wyjątkowej edycji oddaje hołd niezwykłej kobiecie, która od dwudziestu lat fascynuje i jest inspiracją dla stylistów i artystów, dyktując kierunki i trendy w modzie i zyskując przydomek „Queen of Cool”. Ypsilon jest jednym z samochodów najczęściej wybieranych przez kobiety.

Ypsilon2