MAZDA6: OBEJRZYJ – APLIKACJA PREZENTUJĄCA MODEL

Mazda6_1_Sedan

Aplikacja prezentująca nową Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce. Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją stylizacją KODO i wydajną technologią SKYACTIV gotów jest do podbicia europejskiego segmentu C/D.

Łatwa w obsłudze aplikacja pozwala klientom zobaczyć wersję Sedan lub Sport Kombi w widoku 360 stopni, wybrać kolor lakieru spośród szerokiej palety barw, dopasować aluminiowe felgi oraz obejrzeć wnętrze i zmienić kolor tapicerki.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dzięki wbudowanej funkcji zapisu obrazu użytkownicy mogą w każdej chwili zachować zdjęcia skonfigurowanego pojazdu w galerii i wysłać je do znajomych. Mogą również skorzystać z sekcji informacyjnej aplikacji, aby zapoznać się z najważniejszymi cechami bezpieczeństwa samochodu i jego funkcjami informacyjno- rozrywkowymi, a dodatkowo przejść na stronę internetową Mazdy i zapisać się na jazdę próbną.

Aplikacja przeznaczona jest dla różnych urządzeń Apple i z systemem Android i zawiera wysokiej rozdzielczości obraz z zewnątrz i wnętrza samochodu, z możliwością rotacji o 360 stopni. Dzięki temu można poczuć się niemalże jak w salonie, siedząc w nowej Maździe6.

Darmową aplikację można pobrać: Apple App Store oraz Google Play Shop dla Androida.

Mazda 6_2_M6_pl