MERCEDES-BENZ: EQS, KLASY C I S Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO APPLE MUSIC

Mercedes-Benz łączy siły z Apple Music. Producent spod znaku trójramiennej gwiazdy oferuje teraz pełną integrację Apple Music z usługą Mercedes me connect „Muzyka online” oraz z systemem informacyjno-rozrywkowym MBUX.

MBUX sprawia, że słuchanie muzyki przez Apple Music w najnowszych modelach Mercedes-Benz staje się wyjątkowo łatwe i przyjazne dla użytkownika.


Zobacz także:

GPS/AUDIO

MOŻNA SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA NA MAYBACHA KLASY S (CENY)


 

Po połączeniu swojego konta Mercedes me z samochodem subskrybenci Apple Music zyskują dostęp do bazy ponad 75 milionów utworów, tysięcy wyselekcjonowanych list odtwarzania – w tym „składanek” przygotowanych przez najlepszych światowych ekspertów muzycznych, a także do audycji globalnych stacji radiowych transmitowanych na żywo. Korzystając z asystenta głosowego „Hej Mercedes”, można poprosić o odtwarzanie konkretnych utworów, albumów, list odtwarzania lub stacji.

Dzięki aktualizacjom bezprzewodowym korzystamy z możliwości cyfryzacji – chcemy, by czas, który nasi klienci spędzają w swoich Mercedesach, był możliwie przyjemny i satysfakcjonujący. Harmonijna integracja strumieniowego przesyłania muzyki online oferuje im cyfrowy dostęp do ich własnej, osobistej muzycznej biblioteki. Apple Music to kolejna usługa, która idealnie pasuje do portfolio muzyki online Mercedesa – powiedział Sajjad Khan, członek zarządu i szef ds. technologii Mercedes-Benz AG.

Wbudowana integracja z Apple Music będzie dostępna dla właścicieli nowych egzemplarzy Klasy C i S, których produkcja rozpocznie się w czerwcu, a także dla posiadaczy EQS-a (od lata br.). Również właściciele sprzedanych już egzemplarzy Klasy C i Klasy S z najnowszą generacją MBUX-a będą mogli cieszyć się integracją z Apple Music – jeszcze w tym roku dla ich aut pojawi się odpowiednia bezprzewodowa aktualizacja systemu.

Łatwa aktywacja muzyki online

Klienci aktywują usługę „Muzyka online” na swoim osobistym koncie Mercedes me, łącząc z nim odpowiednią usługę strumieniowego przesyłania muzyki – Apple Music, Amazon Music, Spotify i/lub TIDAL. Aby zapewnić odpowiedni transfer danych, użytkownicy mogą zakupić go od operatora sieci komórkowej za pośrednictwem portalu Mercedes me lub korzystać z danych przewidzianych w ramach taryfy własnego smartfona.

 

  Klasa S, Klasa C i EQS wszystkie inne modele z MBUX-em
Plan dla transmisji danych

Portal Mercedes me, „Internet w samochodzie”

Własny smartfon z pakietem danych (tethering)

Portal Mercedes me, „Internet w samochodzie”
Apple Music x
Amazon Music x x
Spotify x
TIDAL x x

 

Chiny: QQ Music
Korea Południowa: Apple Music, Genie Music

Oznacza to, że użytkownicy odpowiednich modeli mają teraz niemal nieograniczony dostęp do swojej ulubionej muzyki – z wysokiej klasy nagłośnieniem Burmester 4D lub bez niego. Wystarczy wypowiedzieć komendę: „Hej Mercedes, włącz moje ulubione piosenki”.