MINI: NOWE CABRIO SIDEWALK W SALONACH JUŻ W MARCU

W marcu w salonach MINI dostępna będzie już edycja specjalna czteroosobowego kabrioletu w ekskluzywnej stylistyce, z wyposażeniem zapewniającym indywidualność.

Nowe Cabrio Sidewalk zapewnia szeroki dobór kolorów oraz materiałów.


Zobacz także:

PREMIERY


 

Opracowane specjalnie dla tego modelu warianty lakieru, stylistyka miękkiego dachu i kół oraz wyposażenie wnętrza, a także liczne akcenty stylistyczne dają nowemu MINI Cabrio Sidewalk ciekawy wygląd.

Lakier metalizowany Deep Laguna ma niebieski odcień i uwydatnia kształty karoserii. Sportowy charakter czteroosobowego kabrioletu podkreślają też charakterystyczne pasy na masce silnika z krawędziami w kontrastującym kolorze.

Na życzenie nowe MINI oferowane jest również w kolorze Midnight Black metallic, White Silver metallic, Enigmatic Black metallic, Moonwalk Grey metallic i Thunder Grey metallic. Lusterka zewnętrzne wykończone są w kolorze karoserii.

Ochronę przed deszczem czy zbyt mocnym słońcem zapewnia miękki dach Yours Sidewalk. Stworzony specjalnie do tego modelu w pełni automatyczny dach tekstylny w wersji typowej dla MINI Yours, który otwiera i zamyka się niemal bezgłośnie i w ciągu 18 sek., ma misternie tkany strzałkowy wzór.

Specyficzne dla tego modelu są również 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Scissor Spoke 2-tone i zdobniki boczne z kierunkowskazami z oznaczeniem modelu. Wejście do wnętrza samochodu zdobią listwy progowe ze szczotkowanego aluminium z napisem. Na pasażerów czekają fotele w ekskluzywnej tapicerce skórzanej Yours Lounge Sidewalk.

Antracytowe powierzchnie skórzane zdobi kontrastujące stebnowanie w kolorze Petrol i Energetic Yellow. Dodatkowe indywidualne akcenty stanowią też plecione lamówki z logo. Podświetlana listwa dekoracyjna w kolorze Piano Black po stronie pasażera połączona jest z akcentami. W kolorze Petrol utrzymane są też elipsy w drzwiach. Kolejną atrakcją we wnętrzu edycji specjalnej jest skórzana, sportowa kierownica.

W połączeniu z pakietem wyposażenia Sidewalk Chili edycja specjalna ma również reflektory diodowe, diodowe reflektory przeciwmgłowe, pakiet oświetlenia wnętrza, a także Driving Modes, klimatyzację automatyczną, regulowaną wysokość przedniego siedzenia pasażera oraz pakiet schowków.

Oferta silników w nowym MINI Cabrio Sidewalk obejmuje dwie jednostki benzynowe z technologią TwinPower Turbo.Zużycie paliwa w cyklu mieszanym trzycylindrowego silnika o pojemności 1,5 l i mocy 100 kW (136 KM to 5,6- 5,2 l/100 km, a emisja CO2: 128‑ 118 g/km.

Sportową frajdę zapewnia w nowym MINI Cooper S Cabrio Sidewalk czterocylindrowy silnik o mocy 141 kW (192 KM.

Wszystkie silniki są standardowo połączone z sześciobiegową skrzynią manualną. Opcjonalnie oferowana będzie 7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia Steptronic. W modelu Cooper S Cabrio Sidewalk może być instalowana 7-biegowa sportowa skrzynia, zapewniająca jeszcze szybszą zmianę biegów oraz ręczną obsługę za pomocą łopatek na kierownicy.

We wszystkich wersjach silnikowych edycji specjalnej dostępna jest szeroka oferta opcji.