MINI: NOWY MODEL JUŻ W JEST W POLSCE – MA AMBASADORA

Mini_pre

Znany prezenter telewizyjny oraz współtwórca kultowych audycji „Ranne Kakao” i „Dwa neurony i trzy jądra” w Rock Radiu jest nowym ambasadorem marki MINI.

Piotr Kędzierski, weteran polskich mediów, tworzą obecnie razem duet z brytyjskim MINI. Swoja premierę w Polsce nowy model miał w pierwszy dzień wiosny w Warszawie. Było nowocześnie, a liczni zgromadzeni goście bawili się niemal do rana…


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Piotr codziennie rano, w czasie swojej audycji, wyzwala w ludziach pozytywną energię na resztę dnia. Natomiast nawet najzwyklejsza jazda do pracy samochodem MINI dostarcza maksymalnych emocji i pobudza lepiej, niż kubek kawy. Wspólnie tworzymy niezwykle zgrany duet – mówi Sylwia Rosa, odpowiedzialna za markę MINI w Polsce.

– MINI jest synonimem niebanalnego i niekonwencjonalnego stylu, z którym w 100 procentach się identyfikuję. Każdego dnia staram się przełamywać kolejne bariery i czerpać maksymalną radość z życia. Współpraca z tak oryginalną marką to bez wątpienia kolejna niezapomniana przygoda – podkreśla Piotr Kędzierski.

Najnowsze wcielenie auta, które stworzyło segment małych samochodów premium., można było już oglądać w Warszawie. Nowe MINI zapewnia jeszcze lepszą równowagę pomiędzy gokartową radością z jazdy a niskim zużyciem paliwa. Szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia, że kierowca będziecie miał jeszcze większą radość z jazdy.

Podczas polskiej premiery w Pin Up Studio nie brakowało znanych osobistości. Okazuje się, że MINI ma wielką rzeszę fanów…