MINI: PIERWSZY OFICJALNY PORTAL DLA FANÓW

MINI to nie tylko marka samochodowa, ale również synonim pełnego frajdy stylu życia. Za sprawą portalu MyMini.pl każdy może zostać członkiem entuzjastycznej społeczności skupionej wokół legendarnej brytyjskiej marki.

Dzięki pierwszej w Polsce platformie dedykowanej miłośnikom konkretnej marki motoryzacyjnej będziesz mógł wejść w świat MINI. Każdy, kto zarejestruje się na platformie MY MINI, uzyska dostęp do wielu informacji, takich jak newsy ze świata marki, kalendarz imprez czy unikatowe materiały zdjęciowe i filmowe. Za sprawą portalu wszystkie najświeższe informacje z Polski i ze świata dotyczące MINI znajdują się w jednym miejscu.

– MINI zawdzięcza swoją wyjątkowość niesamowitemu zaangażowaniu fanów. Mamy nadzieję, że teraz wielu z nich, a także wiele nowych osób dołączy do społeczności skupionej na platformie MY MINI i pozna bliżej świat marki MINI w Polsce – mówi Jakub Kiendyś, MINI Brand Manager w Polsce.

Miłośnicy MINI w wyjątkowy sposób identyfikują się ze stylem marki. Żaden inny producent samochodów nie może liczyć na podobne wsparcie i zaangażowanie ze strony swoich fanów. Dlatego MY MINI jest nie tylko bazą zawierającą najciekawsze informacje ze świata MINI, ale ma na celu również budowanie społeczności skupionej wokół marki. W rezultacie głos fanów stanie się nieodłącznym i podstawowym elementem portalu. Dzięki personalizowanym profilom, prywatnym galeriom oraz forum wszyscy użytkownicy mogą sami tworzyć treści i brać aktywny udział w życiu MINI, a także dzielić się wspólną pasją z innymi miłośnikami marki.

Rejestracja w MY MINI to także możliwość uczestnictwa w wydarzeniach i konkursach organizowanych przez MINI. Dodatkową atrakcją dla właścicieli samochodów MINI są bonusy, oferowane przez partnerów marki, takie jak rabaty lub vouchery.