MISTRZOSTWA EUROPY: DANIEL BUKOWSKI WALCZY O TYTUŁ

Bukowski 1_Supersport

W najbliższy weekend na hiszpańskim torze Albacete odbędzie się finał mistrzostw Europy. Po raz trzeci w tej najbardziej prestiżowej imprezie na starym kontynencie wystartuje zespół Suzuki GRANDys duo.

Zawody w Hiszpanii to spotkanie najlepszych zawodników z najsilniejszych serii krajowych (Hiszpania,Włochy, Francja, Niemcy itd.) i międzynarodowych, jak Alpe Adria, gdzie Mistrzem jest Daniel Bukowski.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
DANIEL BUKOWSKI


W tym roku barwy Suzuki GRANDys duo reprezentować będą Daniel Bukowski w klasie Supersport i Marko Jerman w Superstock 1000. W poprzednich dwóch edycjach Daniel klasyfikowany był na piątym miejscu, ostatnio trzecim wśród zawodników z poza Hiszpanii. Marko ma na swoim koncie wicemistrzostwo w klasie Supersport z roku 2010.

Mistrzostwa Europy to jeden wyścig, który gromadzi na starcie najlepszych zawodników. Dlatego przed rozpoczęciem weekendu oprócz hiszpańskich zawodników ciężko wskazać faworyta. Zespół Suzuki GRANDys duo jest w tym roku jedynym reprezentantem marki Suzuki w Mistrzostwach Europy.

Daniel Bukowski jest zawodnikiem, którego staramy się wspierać przez cały sezon, trzymając za niego mocno kciuki. Tak będzie i tym razem! Daniel spal gumę!

Bukowski 2_Supersport