MITSUBISHI: 5-LETNIA GWARANCJA NA UŻYWANE AUTA

Mi 1_69r9628

MMC Car Poland – polska filia Mitsubishi Motors przedstawiła ofertę dla użytkowników samochodów tej marki. Tylko do końca października posiadacze pojazdów spod znaku Trzech Diamentów będą mogli z 40 proc. zniżką kupić dodatkową, roczną lub 2-letnią gwarancję na swoje auto.

Taka gwarancja zabezpiecza klientów przed niespodziewanymi kosztami napraw, zmniejsza koszty użytkowania samochodów spod znaku Trzech Diamentów i podwyższa ich wartość przy odsprzedaży.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Diamentową Gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km mogą wykupić w atrakcyjnej cenie nabywcy modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander, Pajero, Pajero Sport i L200 zarówno przedłużając dotychczasową 3-letnią gwarancję o jeden rok, jak i o 2 lata. Oferta jest skierowana do każdego, kto użytkuje swój samochód Mitsubishi nie więcej niż 35 miesięcy (do przebiegu 100 000 km) od momentu zakupu nowego pojazdu w autoryzowanej placówce Mitsubishi Motors na terenie Polski.

Można zatem wykupić Diamentową gwarancję nawet w ostatnim dniu przed upłynięciem 35 miesięcy, ale najkorzystniejsze warunki wykupienia gwarancji są teraz oferowane w pierwszym roku od zakupu. W przypadku zakupu Diamentowej Gwarancji klienci również otrzymują specjalny certyfikat.

Warto podkreślić, że ewentualne naprawy dokonywane będą wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części sygnowanych znakiem Mitsubishi Motors. Kolejnym udogodnieniem są także bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju.

Ceny Diamentowej Gwarancji zaczynają się już od 594 zł. Ze szczegółami oferty można zapoznać się w autoryzowanych placówkach Mitsubishi Motors na terenie Polski.

Warunki Diamentowej Gwarancji dają klientom możliwość bezpłatnych napraw samochodów przez 12 lub 24 miesiące po zakończeniu gwarancji podstawowej lub do przebiegu 300 000 kilometrów. Szeroki zakres tej gwarancji jest zbliżony do dotychczasowej 3-letniej, fabrycznej gwarancji, co oznacza bezpieczeństwo, spokój i niższe koszty klientów przez 4 lub 5 lat.

Szczegółowe warunki tych programów można znaleźć na stronie http://www.mitsubishi.pl/strona/313-program-przedluzonej-gwarancji