MITSUBISHI: CENY CZĘŚCI ZAMIENNYCH W DÓŁ

M 11_10

Polscy właściciele i użytkownicy samochodów marki Mitsubishi mają powody do zadowolenia. Producent przedstawił bowiem specjalną ofertę na zakup części eksploatacyjnych i podlegających wymianie podczas przeglądów.

Dotyczy to modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander i L200. Ogłoszono też radykalną obniżkę cen części do modeli Outlander i Lancer, wyposażonych w popularny silnik Diesla 2.0 DiD. Za sprawą niższych cen części karoseryjnych, spadły też koszty napraw blacharsko- lakierniczych w autoryzowanych serwisach Mitsubishi Motors w Polsce.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Do końca sierpnia właściciele modeli modeli Colt, ASX, Outlander i L200, którzy w ciągu ostatnich 4 lat kupili nowe samochody w polskiej sieci autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors mają teraz możliwość zakupu wybranych części ze zniżką nawet do 35 proc. Oferta dotyczy między innymi klocków i tarcz hamulcowych, filtrów powietrza, paliwa i oleju oraz innych części, które można kupić w nowych, bardzo atrakcyjnych cenach. Szczegóły zostaną wysłane do klientów pocztą elektroniczną.

Producent zdecydował się na znaczącą (nawet trzykrotną) obniżkę cen części do Lancera i Outlandera z turbodoładowanym, wysokoprężnym silnikiem 2.0 DiD. Obniżono ceny turbosprężarek, pompowtryskiwaczy, świec żarowych, pasków rozrządu wraz z rolkami i napinaczem oraz zestawów pompy wody.

Mając na celu obniżenie kosztów napraw blacharsko- lakierniczych, firma Mitsubishi Motors zredukowała także ceny wybranych części potrzebnych do takich napraw. Największe zmiany dotyczą cen poduszek powietrznych.