MITSUBISHI: COLT 2012 i COLT AIR JUŻ W OFERCIE

W polskich salonach Mitsubishi Motors debiutuje właśnie specjalna wersja najmniejszego modelu tej marki o nazwie Colt Air. Limitowana seria 3-drzwiowej wersji Colta wyróżnia się spośród konkurencji bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną.

W placówkach spod znaku Trzech Diamentów można już także zamawiać Colty wyprodukowane w 2012 roku w nowej, bogatszej specyfikacji.

COLT AIR

3-drzwiowa, specjalna seria Colta o nazwie AIR, stworzona na bazie wersji 1.3 Invite, jest dostępna wyłącznie w kolorze białym i oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, podkreślające dynamiczny wygląd samochodu. W atrakcyjnej cenie klienci otrzymują zatem 15-calowe, aluminiowe obręcze kół, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, eleganckie aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki Premium z haftowanym logo AIR i emblemat z napisem COLT AIR na tylnej klapie oraz komplet opon zimowych ze stalowymi obręczami kół.

Colt AIR z oszczędnym, benzynowym silnikiem o pojemności 1.3 litra i mocy 95 KM jest wyposażony między innymi w przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS z EBD z systemem wspomagania hamowania BAS, półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, regulowane reflektory halogenowe, tylną lampę przeciwmgielna, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami.

Atrakcyjna cena

Colt 1.3 AIR dostępny jest w cenie 46 990 złotych. To o 2710 zł mniej, niż konkurencyjny model Toyota Yaris 1.3 Luna i 1910 zł mniej niż Suzuki Swift 1.2 Premium.

Przewagą Colta jest też kilka dodatkowych elementów wyposażenia, takich, jak aluminiowe obręcze kół, przyciemniane szyby czy podgrzewane lusterka.

COLT 2012

W salonach można już także kupić model Mitsubishi Colt 1.3 Invite, wyprodukowany w 2012 w nowej specyfikacji. Bazuje ona na poprzedniej wersji 1.3 Inform a samochód dodatkowo wyposażono w boczne poduszki powietrzne oraz fabryczne radio CD.