MITSUBISHI: ECLIPSE CROSS PHEV Z REKORDAMI SPRZEDAŻY W POLSCE

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV bestsellerem w czerwcu i na 2 stopniach podium w pierwszej połowie roku

Zgodnie z najnowszymi raportami Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego PZPM dotyczącymi liczby zarejestrowanych w Polsce nowych samochodów, hybrydowy model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w czerwcu najpopularniejszym modelem SUV z napędem plug-in hybrid w naszym kraju. Zajmuje też w całym pierwszym półroczu drugi stopień podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek i trzecie miejsce wśród wszystkich SUV-ów PHEV.


Zobacz także:

LEXUS: UX I NX NAJPOPULARNIEJSZYMI MODELAMI MARKI W EUROPIE

ROZMAITOŚCI


 

Nr 1, 2 i 3

Według opublikowanych niedawno danych PZPM model Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – SUV coupe z unikatowym napędem 4×4 – elektrycznym i hybrydowym z możliwością ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka – był w czerwcu najczęściej kupowanym samochodem SUV PHEV w Polsce.

Dane za okres od stycznia do czerwca 2022 roku wskazują, że ten model był drugim najczęściej wybieranym SUV-em PHEV popularnych marek – z wyłączeniem modeli premium.

Co więcej, w tym samym okresie – w ciągu pierwszych 6 miesięcy bieżącego roku – Mitsubishi Eclipse Cross PHEV znalazł się na 3. miejscu wśród wszystkich oferowanych na rynku SUV-ów z napędem PHEV.

Auta Mitsubishi do odbioru natychmiast

W sytuacji braku dostępnych samochodów w salonach wielu marek klienci Mitsubishi szczególnie doceniają natychmiastową możliwość zakupu i odbioru samochodów spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV i pickup Mitsubishi L200, a także miejski model Mitsubishi Space Star są dostępne od ręki w polskich salonach marki spod znaku Trzech Diamentów (ich lista znajduje się na www.mitsubishi.pl/dealerzy), które oferują bezpłatne jazdy próbne tymi modelami https://www.mitsubishi.pl/glowna-jazda-probna/krok2 . Więcej informacji na temat Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, Mitsubishi Space Star, Mitsubishi L200 oraz jego wyjątkowej wersji STARK można znaleźć na https://www.mitsubishi.pl/samochody/eclipse-cross-phev,https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star, https://www.mitsubishi.pl/samochody/l200, https://www.mitsubishi.pl/samochody/l200-stark