MITSUBISHI: NOWY OUTLANDER 2014 Z NAGRODĄ W USA

Mi 1_87402

Firma Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA) ogłosiła, iż prestiżowe wyróżnienie „5-Year Cost to Own Award” w kategorii SUV-ów/ Crossoverów średniej wielkości trafiło do siedmiomiejscowego modelu Outlander 2014.

Nowe Mitsubishi, przystępne cenowo, podobnie jak jego poprzednik, który także był wyróżniony tym tytułem, zostało docenione za niskie koszty zakupu i eksploatacji.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Nagroda „5-Year Cost to Own Award” portalu Kelley Blue Book jest przyznawana wybranym pojazdom i markom (luksusowym i nieluksusowym) oferującym najniższe przewidywane koszty eksploatacji, oszacowane w oparciu o zgromadzone przez firmę dane, które dotyczą nowych samochodów w początkowym, pięcioletnim okresie eksploatacji. Firma Kelley Blue Book wręcza nagrody uwzględniając wiele ważnych czynników związanych z użytkowaniem pojazdu, jak na przykład utratę wartości, koszty napraw i obsługi, przewidywane koszty paliwa i ubezpieczenia oraz szacowaną wysokość podatku.

W uzasadnieniu podkreślono też wysoki poziom bezpieczeństwa modelu, czego potwierdzeniem jest najwyższe wyróżnienie „Top Safety Pick+” przyznane temu modelowi przez amerykański instytut IIHS (ang. Insurance Institute for Highway Safety).