MITSUBISHI: W POLSKICH SALONACH POKAZAŁ SIĘ ASX INSPORT

Limitowana seria modelu Mitsubishi ASX o nazwie Insport trafiła właśnie do polskich salonów Mitsubishi Motors. Nowe auto mocno różni się od standardowych wersji.

Nawiązująca do sportowego ducha marki specjalna edycja jest niepowtarzalna zarówno z zewnątrz, jak i w środku.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dzięki oferowanemu w dobrej cenie, dodatkowemu pakietowi wyposażenia zyskuje się aż 4000 zł. ASX Insport wyróżnia się także wolnossącym 2-litrowym silnikiem, automatyczną skrzynią biegów i 5-letnią gwarancja producenta.

Stworzona na bazie wersji Intense Plus, limitowana do 100 sztuk wersja Mitsubishi ASX Insport to nietuzinkowa propozycja dla kierowców, którzy chcą się wyróżnić się w tłumie. Starannie dobrane elementy wyposażenia i nowe akcenty stylizacyjne podkreślają dynamiczną sylwetkę pojazdu, przypominając o wieloletnich sportowych tradycjach marki.

Nowe Mitsubishi oferuje czarne, 18-calowe, aluminiowe obręcze kół z czerwonymi elementami dekoracyjnymi, czarną atrapę chłodnicy, osłony lusterek i obramowania szyb bocznych, czarne nakładki z czerwonymi detalami na przedni i tylny zderzak a także wykończone w kolorze czarnym zewnętrzne klamki i sportowe naklejki na drzwiach.

Wewnątrz znajdziemy wysokiej jakości tapicerkę skórzaną z elementami materiałowymi z czarną podsufitką i czerwone przeszycia na kierownicy, uchwycie dźwigni hamulca postojowego i gałce dźwigni zmiany biegów a środkowy tunel wykończono miękkim tworzywem.

Nowy model wyposażony jest w wolnossący silnik MIVEC – dynamiczny i niezawodny. Przy pojemności 2 litrów generuje 150 KM mocy i 195 Nm momentu obrotowego. Współpracuje on z nową, automatyczną, bezstopniową przekładnią CVT ze sportowym trybem pracy i 6 przełożeniami oraz manualną skrzynią biegów.

Inne elementy wyposażenie to nowoczesny system multimedialny, światła bi- ledowe oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

Wartość pakietu Insport to aż 10 000 zł a składa się na niego zestaw elementów stylizacyjnych o wartości 5000 zł, tapicerka skórzano- materiałowa o wartości 2700 zł i lakier metalizowany lub perłowy, który jest wart 2300 zł. W ramach promocyjnej oferty osoby zdecydowane na zakup Mitsubishi ASX Insport zapłacą za ten pakiet jedynie 6000 zł, co oznacza 4000 zł zysku.

Mitsubishi ASX 2020, podobnie jak pozostałe modele tej marki, jest dostępne z 5-letnią gwarancją fabryczną i nielimitowaną przebiegiem gwarancją Mitsubishi Assistance Package, zapewniającą przez okres 5 lat bezpłatną pomoc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu w przypadku awarii, wypadku, przebicia opony, kradzieży a także, gdy użytkownik zatankuje niewłaściwe lub zanieczyszczone paliwo albo złamie lub zgubi kluczyk.

Polskie salony Mitsubishi Motors oferują także kompleksowy program opieki serwisowej o nazwie MMC Pomoc 24/7 – całodobowy program pomocy Assistance dla posiadaczy nowych, jak i używanych aut Mitsubishi. Dzięki całodobowemu centrum pomocy pod numerem telefonu 22 463 19 99 użytkownicy aut Mitsubishi mogą otrzymać szybkie, profesjonalne wsparcie i poradę w przypadku kolizji, czy awarii.