MITSUBISHI: SPRZEDAŻ NOWYCH MODELI W POLSCE WZROSŁA DWUKROTNIE!

Firma Astara – wyłączny importer i dystrybutor Mitsubishi w Polsce, notuje kolejny spektakularny sukces – podwojenie sprzedaży w ciągu pierwszych czterech miesięcy tego roku.

Bestseller Mitsubishi – SUV o nazwie ASX – dzięki swej nowoczesnej konstrukcji i niezawodności popartej 5-letnią gwarancją z najlepszymi warunkami na rynku, cieszył się ośmiokrotnie większym zainteresowaniem, niż w ciągu pierwszych czterech miesięcy ubiegłego roku. O sukcesie zdecydowało także wzbogacenie gamy o nowy, miejski model Mitsubishi COLT oraz znakomite opinie klientów na temat obsługi w sieci autoryzowanych salonów i serwisów Mitsubishi Motors w Polsce. Już pod koniec bieżącego roku do oferty dołączy zupełnie nowy flagowy okręt marki – Mitsubishi Outlander PHEV, niecierpliwie oczekiwany przez wielu kierowców.


Zobacz także:

RENAULT: NOWA GAMA MODELI W ZAKTUALIZOWANYCH WERSJACH WYPOSAŻENIA
 

ROZMAITOŚCI


 

91% wzrostu do kwietnia

Dobra passa japońskiej marki Mitsubishi Motors w naszym kraju trwa – po znakomitym pierwszym kwartale, zakończonym 88% wzrostem sprzedaży, aż blisko dwukrotnie więcej klientów zakupiło pojazdy spod znaku Trzech Diamentów do kwietnia i jest to największy kwietniowy skok sprzedaży wśród marek popularnych. Zgodnie z danymi IBRM Samar od stycznia do kwietnia tego roku polscy klienci zarejestrowali 823 samochodów Mitsubishi – o 91% więcej, niż w tym samym okresie 2023 roku. Najbardziej spektakularny – ponad ośmiokrotny wzrost, zaliczyło Mitsubishi ASX, który trafiło do 453 nabywców. O tak świetnym wyniku zdecydowała także premiera nowego modelu Mitsubishi COLT, który trafił do 101 pierwszych klientów. O 4% więcej klientów zdecydowało się także na Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – innowacyjną hybrydę z zasilaniem z gniazdka 230V.

Mitsubishi ASX od 895 zł za miesiąc i w leasingu 101%

Bestseller marki – Mitsubishi ASX – opracowany z myślą o europejskich kierowcach i ich specyficznych potrzebach, wyróżnia się obszernym wnętrzem i przemyślanymi rozwiązaniami, pozwalającymi na elastyczne kształtowanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej z przesuwaną kanapą oraz w oszczędnymi, przyjaznymi środowisku układami napędowymi i zaawansowanymi systemami wspierających kierowcę podczas podróży. Dzięki supernowoczesnym systemom komunikacji i rozrywki samochód dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o dobry humor pasażerów. Ten SUV segmentu B jest teraz dostępny w cenie od 96 990 zł i z niskoprocentowanym, 12-miesięcznym kredytem z miesięczną ratą już od 895zł , nieoprocentowanym kredytem 50/50 oraz w bardzo atrakcyjnym leasingu 101%. Finansowanie w Santander Consumer Multirent lub Santander Consumer Banku i zakup w ASO pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU lub Warta daje możliwość skorzystania z rabatu do 5000 zł. Dzięki wielu elementom dodatkowego wyposażenia takich, jak system bezkluczykowy, automatyczna klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, system rozpoznawania znaków drogowych czy tempomat z ogranicznikiem prędkości, klienci kupując to auto mogą uzyskać korzyść aż do 11 000 zł.

Więcej szczegółów na temat Mitsubishi ASX na https://www.mitsubishi.pl/samochody/asx

Nowe Mitsubishi COLT od 740 zł miesięcznie, w cenie od 72 990 zł, z opcją leasingu 101%

Debiutujący właśnie Mitsubishi COLT siódmej generacji to znakomicie oceniany, dynamicznie stylizowany model i rewolucja technologiczna zarówno w gamie modeli japońskiego producenta, jak i w całym popularnym segmencie B. Nowe Mitsubishi Colt oferuje bogate wyposażenie w każdej z 11 wersji zasilanych silnikiem benzynowym w dwóch wariantach mocy i napędem hybrydowym. Samochód jest na wskroś nowoczesny i ustanawia nowe standardy wyposażenia, cyfryzacji, komfortu i bezpieczeństwa, oferując w najbogatszych wersjach nawet 17 systemów wspomagających kierowcę. Model stworzony w przemyślany sposób dla Europejczyków, uwzględnia ich styl życia, ułatwia komunikację i stały kontakt ze światem, pozwala na korzystanie z zasobów cyfrowych, do których mamy dostęp w domu i pracy. Jako jedyny model segmentu B na naszym kontynencie jest sprzedawany z systemem autonomicznego parkowania, 5-letnią gwarancją do 100 000 km i 5-letnim Assistance bez limitu przebiegu oraz 8-letnią gwarancją na pojemność akumulatora trakcyjnego HEV.

Ceny nowego Mitsubishi COLT startują od 72 990 zł. Samochód jest dostępny w wyjątkowo korzystnym leasingu 101%, nieoprocentowanym kredycie 50/50 i kredycie z miesięczną ratą od 740 zł brutto.

Więcej informacji o nowym Mitsubishi COLT na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/colt

Najtańszy model segmentu B z klimatyzacją – ceny od 62 990 zł, miesięczna rata od 672 zł, leasing 101%

Mitsubishi Space Star cieszy się statusem jednego z najbardziej atrakcyjnych cenowo i najlepiej wyposażonych modeli segmentu aut miejskich z automatyczną przekładnią. Dostępny w 10 konfiguracjach i 5 opcjach wyposażenia, wyróżnia się wyjątkową paletą lakierów, nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem a także zwrotnością dzięki niewielkiemu promieniowi skrętu i kompaktowym wymiarom zewnętrznym. Dysponuje przy tym przestronnym, wygodnym wnętrzem. Niska masa własna w połączeniu z dynamicznymi benzynowymi silnikami trzycylindrowymi o pojemności 1.2-litra, zapewnia doskonałą dynamikę przy bardzo niskim zużyciu paliwa na poziomie 5 l./100 km.

Ceny modelu Mitsubishi Space Star 2024 startują od 62 990 zł. Klienci mogą skorzystać z leasingu 101%, nieoprocentowanego kredytu 50/50 i kredytu z ratą od 672 zł brutto.

Więcej informacji na temat modelu Mitsubishi Space Star można znaleźć na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/space-star

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV za 1499 zł netto za miesiąc i w leasingu 101%

Klienci zainteresowani zakupem na firmę awangardowo stylizowanego, hybrydowego SUV-a Mitsubishi Eclipse Cross PHEV mogą skorzystać specjalnej oferty wynajmu, w której najniższa rata Lease&Go została wyliczona na poziomie 1 499 zł netto lub leasingu 101%. Warto zaznaczyć, że Mitsubishi Eclipse Cross PHEV wyróżnia się znanym z Lancera Evolution i dającym bezpieczeństwo i pełną kontrolę napędem 4×4 Super All Wheel Control, automatyczną, jednobiegową przekładnią, ponad 600-kilometrowym zasięgiem i możliwością ładowania akumulatora z domowego gniazdka 230 V. Istotną zaletą jest także 8-letnia gwarancja na baterię trakcyjną oferowana wraz z najlepszym na rynku pakietem o nazwie Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi z 5-letnią gwarancją producenta na auto i wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km, 5 latami gwarancji Mitsubishi Assistance bez limitu przebiegu, 12-letnią gwarancją na perforację blach nadwozia i nieodpłatną usługą kontroli stanu pojazdu.

Więcej o ofercie związanej z zakupem Mitsubishi https://www.mitsubishi.pl/samochody/eclipse-cross-phev