MITSUBISHI: TRWAJĄ PRZYGOTOWANIA DLA ZLOTU – MOŻNA JUŻ SIĘ ZAPISAĆ

mitsub-zlot1

Między 31 maja a 2 czerwca w Mrągowie odbędzie się IV Zlot Mitsubishi – coroczne święto miłośników producenta spod znaku Trzech Diamentów. Ruszyły już zapisy – sympatycy aut marki mogą zgłaszać swój udział w imprezie.

Na uczestników czekają 3 emocjonujące i przepiękne widokowo trasy z licznymi zadaniami dla dzieci i dorosłych a na bazę zlotu wybrano położony wśród mazurskich jezior hotel Mrągowo Resort& Spa.


Zobacz także:

TURYSTYKA

ROZMAITOŚCI


 

Honorowymi gośćmi IV Zlotu Mitsubishi będą znani aktorzy i ambasadorzy marki – Anna Cieślak i Bartłomiej Topa a także dwukrotny zwycięzca rajdu Dakar, Hiroshi Masuoka.

mitsub-zlot2

Obfitujący w liczne atrakcje turystyczne i zagadki program zlotu daje możliwość rywalizacji na jednej z trzech tras, wiodących przez przepiękne, mazurskie krajobrazy: turystycznej, terenowo- turystycznej oraz terenowej. Trasy przejazdowe różnią się charakterem, nawierzchnią, zadaniami i poziomem trudności.

Wszystkie zlotowe załogi spotkają się w na Rodzinnym Pikniku Mitsubishi, gdzie na uczestników – zarówno dzieci, jak i dorosłych – czekają emocjonujące atrakcje, posiłek i napoje.

IV Zlot Mitsubishi zaszczyci swą obecnością 2–krotny zwycięzca rajdu Dakar Hiroshi Masuoka, który za kierownicą nowego modelu SUV-a coupe Mitsubishi Eclipse Cross zademonstruje gościom imprezy efektywność działania systemu kontroli napędu na cztery koła Super-All Wheel Control.

mitsub-zlot3

Wieczorna impreza przy grillu, oprócz ogłoszenia wyników rywalizacji, przyniesie uczestnikom zasłużony relaks i ciekawe niespodzianki.

IV Zlot Mitsubishi da również uczestnikom szansę do spotkania z ambasadorami marki i znakomitymi aktorami – Anną Cieślak i nowym ambasadorem modelu Outlander – Bartłomiejem Topą.

Więcej informacji na temat IV Zlotu Mitsubishi oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie https://zlotmitsubishi.pl/.

mitsub-zlot4