MOBIL 1 ROAD TO AUSTIN – ZOBACZ WYŚCIG F1

Spotkanie z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem na torze w Austin (USA) oraz wizyta w garażu Vodafone McLaren Mercedes – to tylko niektóre z nagród, jakie czekają w grze Mobil 1 Road to Austin. Darmowa gra sprawdza umiejętności graczy za kierownicą oraz ich wiedzę o sportach motorowych.

W Road to Austin gracze rywalizują na trasie prowadzącej śladami najsławniejszych zabytków Europy, takich jak Wieża Eiffla, Brama Brandenburska i Krzywa Wieża w Pizie. Gra kończy się w amerykańskim Austin, gdzie 18 listopada 2012 roku odbędzie się pierwsze od 2007 roku Grand Prix Stanów Zjednoczonych. Zwycięzca gry razem z osobą towarzyszącą spotkają się z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, kierowcami zespołu Vodafone McLaren Mercedes oraz zobaczą zza kulis, jak wygląda wyścig.

Podczas wyścigu online gracze odpowiadają na pytania wielokrotnego wyboru z wiedzy o wyścigach Grand Prix oraz o Mobil 1. Poprawne odpowiedzi skracają łączny czas gracza o 15 sekund. Po ukończeniu wyścigu, gracze mogą podać swoje dane i przesłać wynik lub powtórzyć wyścig, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Uczestnicy wyścigu mogą również zagrać w Mobil 1 Racing Academy – grę, na podstawie której powstała Road to Austin. Wówczas ścigać się będą w kilku seriach wyścigowych, m. in. zawodach kartingowych czy serii Midget Car, podążając śladami kariery Lewisa Hamiltona lub Tony’ego Stewarta, kierowcy serii NASCAR.

Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą polecą klasą biznes do Austin w Teksasie, gdzie zostaną zakwaterowani w luksusowych warunkach. Następnie, podczas wyścigowego weekendu na nowym torze Circuit of the Americas, dołączą do zespołu Vodafone McLaren Mercedes – odwiedzą garaż zespołu oraz spotkają się z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, a sesję kwalifikacyjną i wyścig obejrzą z ekskluzywnej loży Mobil 1. Otrzymają również kieszonkowe i zestaw upominków.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.mobil1.pl.