MOTOR SHOW 2013: 2N-EVERPOL POKAŻE SPRZĘT

2NE_CEC_logo

Firma 2N-Everpol wraz z filią ”Centrum Entuzjastów Caravaningu” zapraszają na prezentację swoich flagowych produktów caravaningowych oraz sprzętu car audio podczas tegorocznej edycji targów „Motor Show” w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia.

Wzorem wystawy z poprzedniego roku, w tegorocznej edycji zaprezentujemy modele kamperów i przyczep kempingowych marki Weinsberg z grupy Knaus Tabbert, które są wręcz stworzone na polską kieszeń i cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Ponadto przedstawimy nowe, szerokie portfolio eleganckich naczyń z melaminy niemieckiej firmy Gimex.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE


Dla entuzjastów podróżowania, którzy lubią łączyć doznania muzyczne z jazdą samochodem, przygotowaliśmy jak zwykle najciekawsze nowości sprzętowe marek: Blaupunkt i Clarion. Ciekawym akcentem, wpisującym się w tematykę targów i portfolio 2N-Everpol będzie auto demonstracyjne Hummer wyposażone w multimedia Clarion i nagłośnienie marki Helix.

– Salon Caravaningowy, po ubiegłorocznym sukcesie, zapowiada się jeszcze bardziej okazale. O jego popularności świadczy fakt, że na kilka miesięcy przed terminem rozpoczęcia targów ponad 70 proc. powierzchni ekspozycyjnej, jaką zajął Salon w 2012 roku, zostało zarezerwowane przez wystawców – mówi Monika Brzóska, Menadżer Salonu Caravaningowego. Dzięki pozytywnemu rezultatowi poprzedniej edycji – w branży Salon ten cieszy się opinią największego w Polsce spotkania w roku, jednocześnie będąc dla zwiedzających oraz klientów wyjątkową okazją do analizy najnowszych trendów i poznania nowości rynkowych.