NAVIEXPERT: OKAZJA – KUP TANIEJ NAWIGACJĘ Z mBANKIEM

NE-screen 1

Co wspólnego mają banki z samochodami? Na przykład to, że dzięki nowej mOKAZJI od NaviExpert, kierowcy mogą teraz kupić popularną nawigację mobilną aż 40 procent taniej.

Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci mBanku. Jest ono banalnie proste, wystarczy wejść na stronę aplikacji w serwisie Facebook lub zalogować się do nowego serwisu transakcyjnego mBanku, wybrać ofertę jednym kliknięciem a następnie dokonać zakupu na stronie www.naviexpert.pl poprzez system Przelewy24, płacąc kartą mBanku. Po 30 dniach, klient otrzyma zwrot pieniędzy prosto na konto.


Zobacz także:
GPS / AUDIO
NAVIEXPERT


Nowa oferta to już druga propozycja NaviExpert dla klientów mBanku w przeciągu niecałych dwóch miesięcy. Firma zdecydowała się na kontynuowanie współpracy po tym, jak w październiku akcja przyniosła wzrost liczby zakupów abonamentów oraz aż kilkunastoprocentowy wzrost transakcji dokonywanych za pomocą kart płatniczych mBanku.

– Świadczy to o tym, że współpraca z bankiem jest nie tylko dobrze zorganizowana, ale przede wszystkim efektywna. Partnerstwo w mOKAZJACH daje nam dużą promocję, ale też wyróżnia na rynku, ponieważ bank zaprasza do programu tylko partnerów oferujących usługi najwyższej jakości – mówi Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

Z współpracy jest również zadowolony mBank, który regularnie rozwija swoją platformę rabatową, czego wyrazem są kolejne propozycje, przygotowywane przez bank i jego partnerów.

– Dzięki współpracy z NaviExpert możemy zaoferować innowacyjne i ułatwiające życie rozwiązanie, które cieszy się zainteresowaniem naszych klientów. Spodziewam się, że wraz z dynamicznym rozwojem platformy mOKAZJE zainteresowanie kolejnymi edycjami oferty NaviExpert będzie rosło – mówi Marek Seralis, dyrektor ds. programu mOKAZJE.