NAVIEXPERT: PROMOCJA I JAZDA BEZ MANDATÓW

Ne 2_100x100mm_v2_7

W poniedziałek kolejne województwa rozpoczynają ferie. Z tej okazji NaviExpert – producent nawigacji mobilnej – przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty. Proponuje też dojechanie do celu bez mandatu.

Ferie to czas wzmożonych wyjazdów. Aby dojechać do celu optymalną trasą, warto zaopatrzyć się w nawigację. Dzięki technologii Community Traffic online nawigacja NaviExpert pomoże dotrzeć każdemu kierowcy w wybrane miejsce z ominięciem korków i utrudnień. Z kolei ostrzeżenia CB, informujące m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych, zapewnią komfortową i bezpieczną podróż bez mandatów.


Zobacz także:
NOWOŚCI NAVIEXPERT
GPS / AUDIO


Promocja “Z NaviExpert na ferie 20 proc. taniej” dotyczy zakupu abonamentów NaviPlan Polska 12 miesięcy w cenie 79 zł (zamiast 99 zł) i NaviPlan Polska i Europa 24 miesiące w cenie 159 zł (zamiast 199 zł). Oferta dotyczy wyłącznie zakupu online za pośrednictwem strony: naviexpert.pl/przedluz.html.

Użytkownik, który przedłuży w ten sposób abonament, otrzyma punkty partnerskie, które można później zamienić na dodatkowy rabat przy kolejnym zakupie.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego, tygodniowego testu. Aby skorzystać z promocji, należy kupić abonament poprzez w/w stronę.

NIE PŁAĆ MANDATÓW

Kierowcy wybierający się na narty w polskie góry, mogą spodziewać się zaskakująco dużej liczby fotoradarów i wzmożonych kontroli drogowych. Rekordowa pod tym względem jest stosunkowo krótka trasa z Wrocławia do Szklarskiej Poręby, gdzie średnio na 100 km przypada 11 fotoradarów.

Na baczności muszą mieć się także mieszkańcy Wrocławia i Szczecina, udający się do Zieleńca. W przypadku tych tras na 100 km przypada średnio 8 fotoradarów. Z kolei warszawiacy, udający się do Zakopanego na każde 100 km trasy miną średnio 7 fotoradarów. Spokojniej jest natomiast na trasie Opole – Zieleniec. Tam, na taki sam odcinek drogi przypada tylko 1 fotoradar.

W zależności od wybranej trasy, warszawski kierowca wybierający się na narty np. do Zakopanego może na swojej drodze napotkać 21 lub 27 fotoradarów! Zakładając, że tylko w 1/4 z masztów są urządzenia rejestrujące, to na odcinku 400 km popularnej w tym kierunku trasy wiodącej przez Grójec, Radom, Skarżysko Kamienną, Kielce, Jędrzejów, Miechów, Słomniki, Kraków i Zakopiankę, kierowca ma szanse zapłacić mandaty o wartości 675 zł i zarobić nawet 14 punktów karnych. Dodatkowo, jak wynika ze zgłoszeń CB dokonywanych przez użytkowników nawigacji NaviExpert wynika, że na tej trasie jest aż 10 miejsc, w których często odbywają się kontrole drogowe…

Aplikacje na smartfony oferują pomoc ostrzegając przed fotoradarami i miejscami niebezpiecznymi. Dostępne za darmo w nawigacji NaviExpert ostrzeżenia CB informują kierowców, gdzie aktualnie znajdują się fotoradary i kontrole drogowe.

Aplikacjęmożna pobrać za darmo z popularnych marketów z aplikacjami: Google Play, App Store, Windows Phone Marketplace oraz wpisując z poziomu telefonu w przeglądarce internetowej: getne.pl. Aby korzystać z ostrzeżeń CB nie trzeba mieć wykupionego abonamentu nawigacyjnego.