NISSAN: POZNAJ SARDYNIĘ Z PRZEWODNIKIEM E-PODRÓŻY

Nissan opublikował kolejną, ekscytującą część cyfrowej serii podróżniczej Electric Travel Guide – przewodnik poświęcony Sardynii.

Użytkownicy samochodów elektrycznych znajdą w nim najbardziej potrzebne informacje na temat najlepszych miejsc i doświadczeń, aby ich zrównoważona podróż była naprawdę niezapomniana.


Zobacz także:

TURYSTYKA


 

Sardynia, obdarzona dziewiczymi piaszczystymi plażami, wspaniałymi wiejskimi domkami i mnogością pysznych potraw z lokalnie pozyskiwanych składników, oferuje odwiedzającym fantastyczną paletę doświadczeń, które zaspokoją ich zróżnicowane potrzeby. Nowy przewodnik e-podróży Nissana pozwala użytkownikom zaplanować szeroko zakrojoną wyprawę, która umożliwi im łatwe poznawanie wyspy i zanurzenie się w to, co ma ona do zaoferowania. A to wszystko w możliwie najbardziej zrównoważony sposób – podróżując samochodem elektrycznym.

Podobnie jak w przypadku poprzednich przewodników e-podróży Nissana wszystkie lokalizacje zostały wybrane z myślą o poszanowaniu środowiska. Przewodnik przedstawia przyjazne dla środowiska hotele i restauracje, a wszystkie opisane w nim przystanki zawierają informację o najbliższych punktach ładowania, co oznacza, że turyści mogą chłonąć uroki wyspy bez obaw, że akumulator w ich samochodzie się wyczerpie.

Przejście na napęd elektryczny nie musi oznaczać kompromisów w zakresie stylu życia i podróżowania. Wraz z rozbudową infrastruktury do ładowania wycieczki samochodami elektrycznymi stają się bardziej dostępne, nie tylko w miastach. Nasz przewodnik e-podróży właśnie to pokazuje – powiedziała Katherine Zachary, wiceprezeska ds. komunikacji Nissana w regionie AMIEO.

Wypady takie jak te pozwalają podróżującym odkrywać ukryte skarby w bardziej zrównoważony sposób. Ten zupełnie nowy przewodnik e-podróży pozwala użytkownikom cieszyć się tym, co najlepsze na Sardynii i robić to w sposób, który lepiej uwzględnia jej naturalny ekosystem, a jednocześnie doświadczać korzyści płynących z całkowicie elektrycznej mobilnościdodała.

Nowy przewodnik Nissana obejmuje najpiękniejsze przyrodniczo zakątki, niesamowite restauracje, najlepsze hotele i inne interesujące miejsca na wyspie oraz zachęca użytkowników do wybrania, w jaki sposób i w którym miejscu zanurzą się w jej kulturze. Unikatową cechą przewodnika jest prezentacja gospodarstw agroturystycznych na Sardynii. Ta forma turystyki pozwala odwiedzającym autentycznie cieszyć się prostymi i tradycyjnymi urokami życia na tej wyspie.

Plan Nissana Ambition 2030 na rzecz czystszego, bardziej bezpiecznego i bardziej przyjaznego wszystkim świata jest stale realizowany, a zachęcanie konsumentów do podróżowania w bardziej zrównoważony sposób stanowi kluczowy element tego planu. Przewodnik e-podróży to kontynuacja wysiłków Nissana na rzecz zelektryfikowania podróży samochodem w całej Europie. Przewodnikiem będzie stale aktualizowany i wzbogacany o nowe lokalizacje.

PIĘĆ MIEJSC, KTÓRE TRZEBA ZOBACZYĆ NA SARDYNII

– Centrum miasta Cagliari

Stolica Sardynii oferuje turystom wiele atrakcji – od brukowanych uliczek po historyczne mury miejskie i nowoczesne centrum biznesowe. Położenie nad Morzem Śródziemnym oznacza również wiele malowniczych plaż i widoków na morze w odległości krótkiego spaceru od zabytkowego centrum miasta.

– Ecoparco Neule

Agroturystyka Ecoparco Neule to miejsce na wschodnim wybrzeżu wyspy, którego nie można pominąć, i opcja noclegowa w jednym z najpiękniejszych parków naturalnych Sardynii. Pokoje z zapierającymi dech widokami na dziewicze jezioro Cedrino to wrażenia, których nie da się zapomnieć.

– Grota Neptuna

Ta spektakularna jaskinia, położona na najbardziej wysuniętym na zachód krańcu Sardynii, oferuje odwiedzającym ekscytujące przeżycia. Niezwykłe, wręcz urzekające formacje skalne sprawiają, że jest to atrakcja, której nie można przegapić.

– Wyspa La Maddalena

Ta urocza wyspa, położona u północno-zachodniego wybrzeża Sardynii, oferuje szereg spektakularnych krajobrazów i wyśmienite potrawy, a ponadto dogodne połączenia komunikacyjne z główną częścią Sardynii.

– Plaża La Pelosa

Prawdopodobnie najpiękniejsza plaża Sardynii, wyspy generalnie znanej ze swoich plaż. La Pelosa to połączenie białego piasku, krystalicznie czystej wody i zachwycających widoków na pobliską wyspę Piana, co w sumie dostarcza odwiedzającym niezapomnianych przeżyć.

Odkryj niesamowite cele wycieczkowe na Sardynii w najnowszej edycji przewodnika e-podróży Nissana: https://nissantravelguide.com/.