NOKIA CR-200: UCHWYT DO ŁADOWANIA BATERII

Nokia CR-200

W Polsce jest już dostępny uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego Nokia CR-200 Teraz użytkownik może bezpiecznie i bez ograniczeń korzystać z nawigacji w telefonie podczas jazdy samochodem.

Uchwyt Nokia CR-200 zapewnia nie tylko stabilne i wygodne trzymanie telefonu, ale również bezprzewodowe ładowanie. Energia przekazywana jest dzięki zjawisku indukcji elektromagnetycznej, umożliwiając bezprzewodowe ładowanie smartfonów Nokia Lumia zgodnych z uniwersalnym standardem Qi. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a on od razu zacznie się ładować.


Zobacz relacje z poprzednich wypraw w dziale:
GPS / AUDIO


Urządzenie można przymocować do szyby lub deski rozdzielczej w samochodzie dzięki specjalnej dźwigni. Uchwyt obraca się o 360 stopni, umożliwiając wybór odpowiedniego trybu wyświetlania w telefonie – zarówno pionowego, jak i poziomego. Dodatkowo ładowarka uchwytu jest wyposażona w dodatkowy port USB, który umożliwia podłączenie i jednoczesne ładowanie kolejnego urządzenia.

Ponadto dotknięcie telefonem logo NFC na uchwycie samochodowym uruchomia aplikację Car App. Jest to praktyczna aplikacja stworzona z myślą o kierowcach, która przedstawia informacje o godzinie, poziomie naładowania baterii oraz udostępnia skróty do trzech wybranych aplikacji.

Nokia CR-200 jest dostępna w kolorze czarnym w cenie 289 złotych i jest kompatybilna m.in. ze smartfonami: Nokia Lumia 920, Lumia 820 oraz Lumia 720.