NOWY SALON DLA PASJONATÓW MOTOSPORTU JUŻ OTWARTY

W siedzibie Automobilklubu Polski na warszawskim Bemowie został otwarty sklep dla sympatyków rajdów, wyścigów i innych dyscyplin sportu samochodowego.

To największy salon sprzedaży gadżetów i akcesoriów dla pasjonatów motosportu w naszym kraju.


Zobacz także:

SPORT

ROZMAITOŚCI


 

Sklep powstał w wyniku rozszerzenia współpracy Automobilklubu Polski z firmą Top Racing. Na 300 m2 w eleganckich przestrzeniach można wybierać z tysięcy dostępnych od ręki produktów największych zespołów rajdowych i wyścigowych, gadżetów ulubionego zespołu F1 czy polskich i światowych kierowców rajdowych

W stałej sprzedaży dostępne są kolekcje dla kibiców, także od naszych najlepszych zawodników – Roberta Kubicy i Kajetana Kajetanowicza oraz topowych ekip Formuły 1.

Oferta skierowana jest nie tylko do kibiców, ale także do samych zawodników. Kierowcy i piloci znajdą w nowym salonie akcesoria do sportów motorowych renomowanych producentów Sparco, OMP, Stilo, Alpinestars i innych. Kaski i interkomy, kombinezony, buty, rękawice, bielizna, torby – od ręki dostępne jest wszystko, czego potrzeba do realizacji pasji dla osób z domieszką benzyny we krwi.

Nie zapomniano także o najmłodszych kibicach i ich rodzicach. W sklepie obok wyścigowej i rajdowej kolekcji dziecięcej, oferowany jest także szeroki wybór dostępnych od ręki fotelików samochodowych od profesjonalistów: Sparco, Recaro, Chicco czy Concord, aby dbać o bezpieczeństwo – ważne zarówno w sporcie, jak i codziennej jeździe.

Salon Gadzetyrajdowe.pl jest otwarty od poniedziałku do soboty, a zlokalizowany został na parterze budynku Automobilklubu przy Powstańców Śląskich 127 w Warszawie, z wygodnym bezpłatnym parkingiem. W sklepie stacjonarnym obowiązują takie same ceny jak w sklepie internetowym. Dla wszystkich członków Automobilklubu Polski przygotowano specjalne rabaty (od 5 do 15 proc.).

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków sportów motorowych.