OPEL: ADAM W NOWEJ WERSJI BLACK JACK DLA INDYWIDUALISTÓW

Opel-ad-bj1

Opel ADAM to zwrotny samochód, który można skonfigurować ściśle według upodobań właściciela. Właśnie pojawiła się kolejna wersja modelu – Black Jack.

To kolejna propozycja firmy dla indywidualistów: dach, lusterka boczne oraz — po raz pierwszy — pokrywa silnika są pokryte eleganckim czarnym lakierem.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Czarne elementy mocno kontrastują z resztą nadwozia małego, ale luksusowego sportowego samochodu. Odcień lakieru poniżej czarnej maski silnika można wybrać z szerokiej palety kolorystycznej dostępnej w modelu ADAM.

Opel-ad-bj2

– Czerń w edycji BLACK JACK sprawia, że na pogodnej „twarzy” ADAMa pojawia się wręcz zawadiacki uśmiech. Po wersji Unlimited, która już oferuje naszym klientom niezliczone możliwości wyróżnienia się, wyciągamy kolejnego asa z rękawa. Black jack jest idealnym miejskim samochodem dla klientów poszukujących eleganckiej i absolutnie niepowtarzalnej estetyki – stwierdził Peter Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej w firmie Opel, charakteryzując nową stylizację.

Jak każdy ADAM, również wersja Black Jack oferuje wiele możliwości indywidualizacji. Samochód można skonfigurować jako odrębną edycję lub połączyć z elementami stylistycznymi i opcjami wyposażenia z pokrewnych odmian modelu: dzięki pakietowi styl edycji jest dostępny także w modelach ADAM S i Rocks.

W nowym aucie nie mogło oczywiście zabraknąć pokładowej rozrywki, którą zapewnia ultranowoczesny system multimedialny IntelliLink z funkcją integracji ze smartfonem oraz system Opel OnStar. Wersję od wczesnego lata można będzie skonfigurować na stronie www.opel.pl.

Opel-ad-bj3