OPEL: FUNKCJONALNE AKCESORIA PODRÓŻNE – WARTO WYBRAĆ

Opel-akc1

Wiele osób już teraz przeraża perspektywa pakowania bagaży do samochodu przed wakacyjnym wyjazdem z rodziną. Akcesoria przygotowane przez firmę Opel mogą położyć kres chaosowi, jaki zwykle towarzyszy temu przedsięwzięciu.

Specjalne uchwyty, przegrody i siatki zagwarantują, że wszystkie przewożone przedmioty zostaną bezpiecznie zamocowane, a te najważniejsze będą zawsze łatwo dostępne.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Przecież podróżowanie samochodem ma mnóstwo zalet, zwłaszcza w przypadku rodzin z dziećmi. Trzeba jednak zabrać ze sobą także całe mnóstwo sprzętu: wózki dziecięce, rowery, kijki spacerowe…

Opel-akc2

Układając bagaże w samochodzie, należy zwrócić szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa, ponieważ w trakcie gwałtownego hamowania niezamocowany przedmiot może zmienić się w niebezpieczny pocisk. Idealnym rozwiązaniem tego problemu są pakiety FlexOrganizer przeznaczone do nowej Astry Sports Tourer, Insignii Sports Tourer i Country Tourer oraz Zafiry Tourer, dostępne w cenie 345 zł (wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce).

Płynnie regulowane pasy mocujące umożliwiają przypięcie pakietu do bocznych prowadnic. Siatkowe kieszonki na boczne ścianki bagażnika i wodoszczelny kuferek doskonale nadają się do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak apteczka pierwszej pomocy czy trójkąt ostrzegawczy. Za pomocą siatki FlexOrganizer lub przegrody FlexRail bagażnik Opla można podzielić na dwie osobne strefy, co zapobiega samoczynnemu przemieszczaniu się toreb i walizek.

Poszczególne akcesoria podnoszą funkcjonalność przedziału bagażowego, pomagając zorganizować nawet dużą przestrzeń i zabezpieczyć przewożone przedmioty przed uszkodzeniem. Dodatkową zaletą jest fakt, że apteczka, trójkąt ostrzegawczy i kamizelki odblaskowe są zawsze łatwo dostępne i nie trzeba ich wydobywać spod reszty bagażu.

Opel-Akc3

Ergonomię użytkowania pojazdu podnosi ruchoma podłoga bagażnika FlexFloor. Pokryta czarnym lub brązowym welurem podłoga ułatwia załadunek i rozładunek bagażnika Insignii Sports Tourer. Można ją wysunąć z bagażnika na 40 centymetrów i oprzeć na niej ciężar ważący do 120 kilogramów. Ułatwia to umieszczanie w bagażniku ciężkich przedmiotów.

Mniejsze rzeczy, takie jak książki, maskotki i inne zabawki, można przewozić w kuferku z pokrywą dostępnym z tylnych siedzeń. Wiedząc, gdzie szukać ulubionej zabawki, dzieci przestaną ciągle pytać: „Gdzie jest mój miś?”. Specjalny zamykany schowek do bagażnika został opracowany dla modelu Opel ADAM. Jest on dostępny w trzech stylizacjach. Wyłożony wykładziną schowek podzielić można na trzy osobne przegródki. Notatniki, przybory do pisania, chusteczki higieniczne czy kosmetyki można natomiast ułożyć w specjalnych wkładkach do uchwytów na kubki.

FlexConnect uprzyjemnia podróż

Opel oferuje także funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania multimedialne, takie jak uchwyt na smartfona FlexDock do modeli ADAM, Corsa i Zafira Tourer. Montowany na desce rozdzielczej uchwyt ułatwia korzystanie z nawigacji w smartfonie. Inną zaletą FlexDock jest funkcja ładowania baterii smartfona bez dodatkowych kabli.

Opel-akc4

Adapter FlexConnect — kolejne uniwersalne akcesorium podnoszące bezpieczeństwo podróżowania i ułatwiające korzystanie z aplikacji zapewniających rozrywkę. Haczyk na adapterze mocowanym do zagłówków przednich foteli zapobiegnie niekontrolowanemu przemieszczaniu się zawieszonych na nim toreb w czasie gwałtownego hamowania. Natomiast specjalny uchwyt pozawala na zamocowanie np. iPada lub tabletu zapewniając dzieciom rozrywkę, a dorosłym upragniony spokój.

FlexFix na rodzinne rowerowe wyprawy

Po przybyciu na miejsce wypoczynku wiele rodzin lubi relaksować się w czasie rowerowych przejażdżek. Umożliwi im to opracowany przez firmę Opel w pełni zintegrowany bagażnik FlexFix mieszczący do czterech rowerów. Bagażnik rowerowy jest gotowy do użytku w kilka sekund, a jego rozłożenie nie wymaga żadnych narzędzi. Nieużywany bagażnik chowa się całkowicie pod tylnym zderzakiem. Ten opatentowany system jest dostępny dla modeli ADAM, Corsa, Meriva, Mokka i Zafira Tourer.

Klienci zainteresowani zakupem oryginalnych akcesoriów Opel mogą teraz dodatkowo zaoszczędzić. Wystarczy odwiedzić stronę opel.pl i wydrukować voucher promocyjny, który uprawnia do zniżki na oryginale akcesoria Opel, przy zakupach powyżej kwoty 400 zł.