OPEL: WERSJA SPECJALNA ASTRY Z WYSOKIM RABATEM

W salonach Opla w Polsce zadebiutowała niedawno nowa Astra, która jest najoszczędniejszą generacją w dotychczasowej historii modelu.

Dzięki silnikom i przekładniom zupełnie nowej generacji emisja spalin modelu spełnia wszystkie obowiązujące normy prawne, co przekłada się też na niskie zużycie paliwa.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Opel przygotował właśnie dla swoich sympatyków interesującą propozycję. Od lutego wprowadził do sprzedaży, limitowaną w czasie, wersję specjalną – Astrę Light, dostępną w atrakcyjnej cenie – z rabatem aż do 16 000 zł.

– Nowy Opel Astra to samochód o ponadprzeciętnych właściwościach aerodynamicznych, wyposażony w nową generację jednostek napędowych, oferujących obniżoną emisję dwutlenku węgla i niski poziom zużycia paliwa. Dzięki temu nowa Astra jest znacznie bardziej efektywna od swojej poprzedniczki. W lutym wprowadziliśmy do oferty bardzo atrakcyjną cenowo specjalną wersję naszego bestsellera – Opla Astrę Light – powiedział Jarosław Kwiecień, dyrektor sprzedaży marki Opel w Polsce.

Nowa Astra Hatchback Light jest oferowana z silnikiem 1.2 Turbo o mocy 145 KM wyposażonym w system start/ stop oraz współpracującym z sześciostopniową manualną skrzynią biegów.

Bogate wyposażenie standardowe obejmuje m.in. klimatyzację manualną, układ stabilizacji toru jazdy ESP z TCS i ABS, automatyczne sterowanie światłami z czujnikiem oświetlenia, czujnik deszczu, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, a także kierownicę pokrytą skórą z przyciskami sterowania, tempomat z ogranicznikiem prędkości oraz światła do jazdy dziennej w technologii LED.

Łączność zapewnia system Multimedia z 7-calowym, kolorowym ekranem dotykowym oraz łącza Bluetooth i USB pozwalające na podłączenie m.in. kompatybilnego smartfona.