Technologia LED już od dawna cieszy się popularnością wśród kierowców i w całej branży motoryzacyjnej.
Nie inaczej jest z lampami roboczymi LEDriving, które zaprojektowane zostały do niezwykle wymagających warunków pracy, zwłaszcza w branży przemysłowej, budowlanej i rolniczej.
Zobacz relacje:

Cała oferta opraw OSRAM LEDriving, przeznaczonych do wszelkiego rodzaju pojazdów, maszyn i urządzeń, które wymagają dodatkowego oświetlenia podczas prac rolniczych, leśnych lub budowlanych jest podzielona na cztery różne rodziny. Każda z nich odpowiada na różne potrzeby użytkowników.
Najnowsza i zarazem najbardziej zaawansowana seria – LEDriving PX – to modele do najbardziej wymagających zastosowań. Wszystkie lampy tej rodziny mają identyczną, bardzo wytrzymałą obudowę. Umożliwia to zastosowanie kilku lamp na pojeździe, uzyskanie oświetlenia 360 stopni przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i spójności w wyglądzie dodatkowego oświetlenia. Oferta składa się z aż 16 różnych modeli o różnych parametrach. Każda lampa charakteryzuje się specyficznymi parametrami, które są kombinacją jednego z czterech poziomów strumienia świetlnego (jasności): 1500, 2500, 3500 i 4500 lm z wybranym kątem rozsyłu światła. Do wyboru są cztery typy wiązki światła:
– flood – do oświetlenia dużego obszaru blisko pojazdu
– spot – wysoce skoncentrowana wiązka światła do oświetlenia obszaru daleko od pojazdu
– wide – wiązka światła o szerokim kącie, oświetlająca obszar blisko pojazdu
– ultra-wide – zapewniająca intensywne oświetlenie maksymalnie dużego obszaru bardzo blisko pojazdu.
Rodzina lamp LEDriving VX to kilkanaście opraw dostępnych w przystępnej cenie, do doświetlenia obszaru pracy lub podczas jazdy w terenie. Do wyboru są modele z obudową kwadratową, okrągłą lub prostokątną, a zależnie od potrzeb można dopasować zasięg produktu czy kąt rozsyłu światła. Niewątpliwą zaletą jest barwa emitowanego światła (6000 K) dzięki czemu – nawet przy słabym oświetleniu i ograniczonej widoczności – mogą zapewnić warunki zbliżone do światła dziennego.
Gama LEDriving FX to produkty pełniące rolę dodatkowych świateł cofania. Dzięki dalekiemu zasięgowi światła poprawiają widoczność nawet do 36 m, zarówno off-road, jak i na drogach publicznych.
LEDriving MX to z kolei oferta wielofunkcyjnych opraw do jazdy off-road. Kompaktowa i bardzo wytrzymała konstrukcja czynią je niezwykle trwałymi i niezawodnymi światłami podczas jazdy w każdych warunkach. Modele tej serii mogą świecić na dwa sposoby. Jeden z nich to klasyczne światło robocze, a drugi to robocze światło akcentujące w kształcie litery X. Zależnie od modelu lampy można uzyskać natężenie na poziomie 1 lx w odległości od 55 do nawet 110 metrów od pojazdu.
Lampy robocze LEDriving stanowią doskonałe rozwiązanie do trudnych warunków pracy. Są pyło- i wodoszczelne, mają niezwykle wytrzymałe soczewki z poliwęglanu i zintegrowany sterownik, a konstrukcja gwarantuje efektywne odprowadzanie ciepła, dzięki czemu ich trwałość wynosi do 5000 h. Producent udziela na nie aż 5-letniej gwarancji. W ofercie OSRAM są także wytrzymałe zestawy montażowe Mounting Kit PX, które mocuje się do pojazdu czy maszyny za pomocą jednej lub dwóch śrub. W tym drugim przypadku uchwyty wytrzymują nawet bardzo duże obciążenia, np. wibracje i wstrząsy.
Nie bez znaczenia jest także wiarygodne i rzetelne podawanie parametrów. W przypadku lamp OSRAM podawana wartość w lumenach zawsze jest rzeczywistą, zmierzoną wartością strumienia świetlnego w czasie ciągłej, stabilnej pracy diod (tzw. gorące lumeny). Nie jest wyznaczana w momencie uruchamiania, kiedy chwilowo ma wyższą wartość, nie stanowi wyliczenia teoretycznego ani sumy wartości strumieni świetlnych poszczególnych diod. To najbardziej wiarygodny sposób podawania wartości strumienia świetlnego swoich lamp. Dzięki temu klient ma pewność, że światło uzyskane z opraw dokładnie odzwierciedli dane opisane na opakowaniu.








![NISSAN: X TRAIL ŚWIĘTUJE 25 LAT I DEBIUTUJE W NOWEJ ODSŁONIE Nissan X Trail z okazji 25-lecia debiutuje w odświeżonej wersji na polskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Nissan-X‑Trail-65x65.jpg)
![DS AUTOMOBILES: DS N°7 DEBIUTUJE Z NAPĘDAMI E-TENSE I HYBRID DS Automobiles wprowadza na rynek nowego DS N°7, który łączy luksusowy charakter […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/DS-N°7-65x65.jpg)
![PARYŻ 2026: FIAT ZAPREZENTUJE NOWE MODELE GRIZZLY I GRIZZLY FASTBACK FIAT zapowiedział dwa nowe modele – Grizzly i Grizzly Fastback – którymi […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Paryz-2026-Fiat-Grizzly-i-Grizzly-Fastback--65x65.jpg)
![PIMS: ŚWIATOWY DEBIUT NISSANA NAVARY PRO PHEV I PRIMERY EV Nissan zaprezentował dwa zupełnie nowe modele opracowane w Chinach – pick-upa Navara […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Nissan-PIMS-65x65.jpg)
![RAJD POLSKI 2026: PIĘTNAŚCIE ODCINKÓW SPECJALNYCH O DŁUGOŚCI PONAD 187 KILOMETRÓW Organizatorzy 82. Rajdu Polski opublikowali oficjalne mapy tras czwartej rundy Rajdowych Mistrzostw […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Rajd-Polski-2026-zapowiedz-65x65.jpg)
![RAJD MAŁOPOLSKI: SZEJOWIE ZWYCIĘŻAJĄ PO ZACIĘTEJ WALCE Jarosław i Marcin Szejowie wygrali Valvoline Rajd Małopolski – trzecią rundę sezonu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Rajd-Malopolski-2026-1-65x65.jpg)
![TOYOTA: WODOROWY DKR GR FC HILUX WYSTARTUJE W RAJDZIE DAKAR 2027 Toyota GAZOO Racing przygotowuje wodorowy samochód z ogniwami paliwowymi do startu w […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/DKR-GR-FC-Hilux-65x65.jpg)
![TOYOTA: WYŚCIGOWY PROTOTYP TR LH2 NA CIEKŁY WODÓR DEBIUTUJE PRZED LE MANS 24H Toyota prezentuje wyścigowy prototyp TR LH2 zasilany ciekłym wodorem podczas tegorocznego tygodnia […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/TOYOTA-TR-LH2-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: SHELL I SCUDERIA FERRARI NADAL CHCĄ WYGRYWAĆ Shell i Scuderia Ferrari przedłużają partnerstwo. Ma ono zaowocować opracowaniem lepszych produktów, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/Shell-Ferrari1-65x65.jpg)
![FORMUŁA 1: OFICJALNE AUTA MERCEDESA Z NOWYM DESIGNEM Mercedes- AMG Official Safety Car to oficjalny samochód bezpieczeństwa, który obok samochodu […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2021/03/mercedes-f1-safety1-65x65.jpg)
![OPEL: 20 LAT CORSY D OD ECOFLEX DO OPC NÜRBURGRING EDITION Opel Corsa D obchodzi 20. rocznicę rynkowego debiutu, który miał miejsce w […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Opl-Corsa-D-65x65.jpg)
![MAZDA: MAZDA 787B POWRACA NA TOR LE MANS Z OKAZJI 35. ROCZNICY ZWYCIĘSTWA Mazda 787B, zwycięzca 24-godzinnego wyścigu Le Mans 1991, ponownie pojawi się na […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mazda-787B-Le-Mans-65x65.jpg)
![NISSAN: 13 LAT ROZWOJU LEAF-A OCZAMI PIONIERÓW ELEKTROMOBILNOŚCI Od pierwszych eksperymentów z ograniczonym zasięgiem po dalekodystansowe wyprawy przez najbardziej wymagające […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Nissan-LEAF-65x65.jpg)
![MAZDA: MAJÓWKA W STYLU SLOW ROAD BEZ PLANOWANIA I REZERWACJI Mazda zachęca do spontanicznych podróży samochodowych po Polsce w ramach projektu Slow […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/05/Slow-Road-by-Mazda-65x65.jpg)
![YAMAHA: TRACER 7 i TRACER 7 GT NA ROK 2026 ZE SKRZYNIĄ BIEGÓW Y-AMT Modele TRACER 7 i TRACER 7 GT marki Yamaha zawsze oferowały połączenie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Yamaha-TRACER-7-65x65.jpg)
![YAMAHA: PROMOCJA NA WYBRANE MOTOCYKLE I SKUTERY DO KOŃCA STYCZNIA To już ostatnie okazje Yamahy. Popularne modele można znaleźć w niższych cenach […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Yamaha-promocja-65x65.jpg)
![BRACIA SZKOPEK INACZEJ NIŻ BRACIA KLICZKO ALE PO SWÓJ SUKCES Mistrzowie świata w boksie, Władymir i Witalij Kliczko obiecali kiedyś swojej mamie, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/05/szkoepk-naszym3-65x65.jpg)
![SMUTNY OKRES CZYLI NIGDY O WAS NIE ZAPOMNIMY Styczeń jest bardzo smutnym miesiącem dla polskich fanów rajdów samochodowych. I nie […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2018/01/odeszli1-65x65.jpg)
![MERCEDES-BENZ: PIĘĆ GWIAZDEK GREEN NCAP DLA ELEKTRYCZNEGO MODELU CLA Nowy Mercedes-Benz CLA 250+ z technologią EQ otrzymał najwyższą ocenę pięciu gwiazdek […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Mercedes-CLA-250-Green-NCAP-65x65.jpg)
![MAZDA: POKŁADOWY SYSTEM WYCHWYTYWANIA CO₂ Z KOLEJNYM PRZEŁOMEM Mazda przeprowadziła kolejny test swojego pokładowego systemu wychwytywania dwutlenku węgla „Mazda Mobile […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Mazda-system-wychwytywania-CO2-65x65.jpg)
![EURO NCAP: NOWYE BMW IX3 Z MAKSYMALNĄ OCENĄ W TESTACH BEZPIECZEŃSTWA BMW iX3 otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek w najnowszych testach Euro NCAP, […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Euro-NCAP-BMW-iX3-65x65.jpg)
![VOLVO: TYSIĄCE POLAKÓW ODWIEDZIŁO MIASTECZKA BEZPIECZEŃSTWA Tegoroczna edycja programu Volvo For Safety przekroczyła półmetek, gromadząc już niemal 62 […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Volvo-For-Salety-65x65.jpg)
![FORD: TRANSIT CUSTOM KOMBI OFERUJE MIEJSCE DLA DZIEWIĘCIU OSÓB Ford Transit Custom Kombi pokazuje, że bestsellerowy dostawczy model marki może pełnić […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Ford-Transit-Custom-Kombi-65x65.jpg)
![OPEL: COMBO START DEBIUTUJE JAKO NOWA BAZOWA WERSJA DLA FIRM Opel wprowadza nową wersję modelu Combo skierowaną do klientów biznesowych. Combo Start […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/Opel-Combo-Start-65x65.jpg)
![SAILUN: NOWE OPONY ATREZZO ERANGE I ELITE2 NA SEZON 2026 Marka Sailun przygotowała nowe produkty, które mają wzmocnić jej ofertę na europejskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Sailun-Atrezzo-Erange-65x65.jpg)
![CONTINENTAL: CROSSCONTACT A/T² ZAPROJEKTOWANA DO JAZDY W TERENIE I NA ASFALCIE Continental poszerza ofertę opon terenowych o nowy model CrossContact A/T². Opona została […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/Continental-CrossContact-A-T²-65x65.jpg)
![CUPRA: CZYM PRODUCENCI ZASTĄPIĄ SKÓRĘ I ALUMINIUM? Skóra, aluminium i tradycyjne materiały wykończeniowe coraz częściej ustępują miejsca rozwiązaniom wykorzystującym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/07/CUPRA-materialy-przyszlosci-65x65.jpg)
![BMW: ASYSTENT AUTOSTRADOWY POMÓGŁ KLIENTOM PRZEJECHAĆ 200 MILIONÓW KILOMETRÓW Klienci BMW przejechali już ponad 200 milionów kilometrów z wykorzystaniem Asystenta autostradowego […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2026/06/BMW-asystent-autostradowy-65x65.jpg)
![SKODA: HYBRYDY PLUG-IN ZACHOWAJĄ LIMIT 150 TYS. ZŁ Nowe limity amortyzacji od 2026 roku. Niskoemisyjne modele Skody dostępne w preferencyjnym […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Skoda-amortyzacja-podatki-65x65.jpg)
![MAZDA: NSA ODRZUCA SKARGĘ KIS – HYBRYDY Z TAŃSZĄ AKCYZĄ Mazda Motor Poland wygrała przed Naczelnym Sądem Administracyjnym sprawę dotyczącą obniżonej akcyzy […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/10/Mazda-NSA-65x65.jpg)
![SAMOCHÓD SPROWADZONY Z USA – CZY JEST SIĘ CZEGO BAĆ? O używanych samochodach sprowadzanych w ramach prywatnego importu do Polski z USA […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/02/carVertical-auto-z-USA-65x65.jpg)
![OPEL: PREMIERA SPORTOWYCH MODELI ASTRA GSe I ASTRA SPORTS TOURER GSe Sportowa przyszłość Opla jest elektryczna: hybrydy plug‑in Astra GSe i Astra Sports […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2023/02/Opel-Astra-GSe-i-Astra-Sports-Tourer-GSe-65x65.jpg)
![TEST: CHERY TIGGO 8 – PRZESTRONNY RODZINNY SUV, KTÓRY NIE NADWYRĘŻY PORTFELA Testowaliśmy Chery TIGGO 8 aby sprawdzić, jak duży SUV nowej na polskim […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/11/Chery-TIGGO-8-65x65.jpg)
![TEST: JEEP AVENGER CZYLI MAŁY AMERYKANIN W EUROPEJSKIM WYDANIU Jeep Avenger przebojem wszedł na Europejskie rynki. W październiku łączna sprzedaż przekroczyła […]](https://www.newsauto.pl/wp-content/uploads/2025/01/Jeep-Avenger-test-65x65.jpg)
