PANEK CARSHARING OBNIŻA CENY NA WYJAZD NA NARTY

Największy CarSharing w Polsce i drugi największy hybrydowy w Europie to obecnie firma Panek. Usługa pojawia się w kolejnych lokalizacjach a samochodów jest coraz więcej.

Popularne stały się przejazdy międzymiastowe, z których korzysta coraz więcej osób.


Zobacz relacje:

ROZMAITOŚCI


 

Samochody na minuty i godziny chętnie wybierane są przez osoby, które wybierają się na przedłużony weekend, wakacje i ferie.

Z tego powodu, właśnie w okresie, kiedy wiele osób decyduje się na zimowy wypoczynek wprowadza nowy model subskrypcji – obniża ceny za kilometr i znosi odpowiedzialność za szkody nawet te powstałe z winy użytkownika.

Nowa Subskrypcja dostępna jest w 3 wariantach i zapowiada się być prawdziwą rewolucją, gdyż koszt jej zakupu od razu wraca do użytkownika w postaci bonusu. Dodatkowo otrzymuje on zniesienie odpowiedzialności za skody i niższe opłaty za każdy przejechany kilometr. Nim droższa subskrypcja, tym tańsze kilometry.

Nową Subskrypcją objęte są wszystkie samochody grup S, M, L i XL czyli Yarisy, Corolle, Smarty, Seaty Arona i Mercedesy GLA. Subskrypcja dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przez miesiąc.

Jak to wygląda w praktyce?

Użytkownik wybiera jedną z 3 opcji: Basic 49, Optimum 79 lub Premium 179 i dokonuje zakupu w aplikacji. Kwota 49 zł lub 79 zł lub 179 zł zostaje automatycznie pobrana z karty płatniczej przypisanej do konta a następnie wraca do Użytkownika w postaci bonusu, który może w całości przeznaczyć na przejazdy.

Nowa Subskrypcja obowiązuje przez 30 dni i odnawia się automatycznie, można ją jednak w każdej chwili wypowiedzieć. Wydana na subskrypcję kwota pozwala przejechać od 32 km do aż 134 km za darmo.