PARYŻ 2012: WYBIERAMY MISS SALONU (GALERIA 2)

Trwa międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu. Mimo, że od jego otwarcia minęło już kilkanaście dni, codziennie tysiące osób przybywają, aby oglądać najnowsze trendy w motoryzacji. Ale targi motoryzacyjne to nie tylko lśniące pojazdy i akcesoria…

Nie ma brzydkich samochodów! Nie ma brzydkich kobiet! Są tylko ładne samochody! Są tylko ładne kobiety!

Mondial de l’Automobile 2012 to piękne samochody i piękne kobiety. Galerię aut już przedstawialiśmy na łamach NewsAuto.pl. Teraz czas na hostessy, które zawsze towarzyszom targowym pokazom.

Postanowiliśmy jednak zaprezentować Panie inaczej niż zazwyczaj: bez samochodów. Prosto z aparatu, bez najmniejszego retuszu, upiększania. Pełna natura!

A powód jest następujący: KONKURS. Proponujemy wybrać naszą MISS SALONU PARYŻ 2012!

W galerii zamieszczamy sto zdjęć. Pod każdym z nich jest podpis (np. Miss 22). Jeśli wybierzemy naszą kandydatkę – należny wpisać właśnie to hasło (Miss 22) i wysłać na adres redakcja@newsauto.com.pl, zamieszczając swoje imię i nazwisko.

Konkurs trwa do końca października. Spośród tych osób, które zagłosują na Panią, która otrzyma najwięcej głosów i zostanie Miss Salonu Paryż 2012 wylosujemy dziesięciu zwycięzców. Kolejnych dwudziestu wylosujemy spośród wszystkich, którzy wezmą udział w głosowaniu na którąkolwiek z kandydatek.

Nagrodami są oleje silnikowe oraz kometki i zapachy samochodowe.

Przyjemnej zabawy!

A dla tych, którzy jednak wolą oglądać samochody – zapraszamy do naszej galerii z Paryża.

 

Zdjęcia: Martyna Pszczółka