PEUGEOT: ZNAMY CENY NOWEGO SUV-A 3008 W POLSCE

Peugeot 3008 jest jednym z modeli marki, które zdobyły zaszczytny tytuł Car of the Year. Było to w 2017 roku. Teraz nadszedł czas na odnowiony samochód.

Nowa edycja francuskiego SUV-a charakteryzuje się zmienioną stylistyką.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Nowy jest przód, nowe tylne światła Full LED, nowe kolory nadwozia.

Po raz pierwszy oferowany jest pakiet Black Pack. SUV uosabia strategię Power of choice i oferuje wybór układu hybrydowego plug- in z napędem na jedną lub na cztery koła lub silników spalinowych, benzynowych i wysokoprężnych.

3008 posiada na pokładzie liczne inteligentne technologie – został wyposażony w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji oraz w kolejną generację i-Cockpit z nowym panelem cyfrowych zegarów z wysokiej jakości wyświetlaczem i nowym ekranem dotykowym 10 cali HD.

Nowe jest nie tylko wyposażenie, ale i koncepcja gamy – składa się z analogicznych wersji co niedawno wprowadzona w modelu 308. Obejmuje trzy poziomy wyposażenia. Dodatkowe wyposażenie jest dostępne w postaci pakietów.

Stylistyka nadwozia

Nowy grill bez obramowania jest atrybutem nowoczesnego stylu, a jednocześnie pozwala zachować płynną linię nadwozia. Jego przedłużeniem są listwy pod światłami, które spajają wszystkie elementy w harmonijną całość. Na końcu maski został dumnie wyeksponowany numer modelu, jak w całej gamie marki. Sportowy styl podkreślają boczne wloty powietrza połyskujące czarnym lakierem oraz lakierowana osłona podwozia, wbudowane w nowe zderzaki i dostępne już od najniższego poziomu wyposażenia.

Wersje GT i GT Pack mają charakterystyczny grill, którego wzór podkreśla zdecydowanie wyższą klasę samochodu widoczną w stylistyce.

Zmienione przednie reflektory zyskały na agresywności. Już w podstawowym poziomie wyposażenia posiadają diody LED i są przedłużone „kłami” świateł dziennych z chromowaną końcówką. Ciekawy układ świateł wpisuje się w styl producenta i sprawia, że już na pierwszy rzut oka rozpoznajemy samochody marki.

Najtańszą wersję – Active PureTech 130 S&S MT6 można nabyć w cenie 114 300 zł. Ceny aut z silnikami Diesla rozpoczynają się od 126 300 zł (Active BlueHDi 130 S&S MT6), a z napędem hybrydowym – od 174 500 zł (Hybrid 225 e-EAT8). Cennik zamieszczamy poniżej.