PLEBISCYT FLEET DERBY 2012: TRWA GŁOSOWANIE

Do 13 kwietnia potrwa głosowanie internetowe na najlepszy produkt flotowy oraz usługę flotową w ramach plebiscytu Fleet Derby 2012. W 14 kategoriach zostało już zgłoszonych ponad 50 produktów i usług. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 19 kwietnia na Torze Służewiec w Warszawie.

Głosowanie na usługi/ produkty flotowe odbywa się dwutorowo: za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl oraz poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanych i wydrukowanych kart zgłoszeniowych podczas samego eventu Fleet Derby. Zdobywca największej liczby punktów w danej kategorii zostaje nagrodzony wyróżnieniem: Fleet Derby – najlepszy produkt flotowy, najlepsza usługa flotowa (w jednej z 14 kategorii: Usługa finansowa, Karta paliwowa, Car Fleet Management, Short Term Rental, Serwis, IT, GPS i monitoring, Opony, Ubezpieczenie, Szacowanie wartości rezydualnej i remarketing, Nowość flotowa, Eco, Dealer flotowy, Bezpieczeństwo).

Wyróżnienia te zostaną przyznane podczas uroczystej, wieczornej Gali Fleet Derby. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa oraz Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego dzień wcześniej) przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury.

PLEBISCYT FLEET DERBY…

… to test wiodących marek, najlepszych producentów, koncernów i największych graczy rynku flotowego. Jest to pierwsza taka impreza w historii branży flotowej w Polsce mająca nie tylko wymiar konkurencji między firmami związanymi z dostarczaniem i obsługą flot samochodowych, ale i prezentacji swoich nowości.

Fleet Derby ma zatem na celu wyłonić najlepsze produkty/ usługi flotowe/ marki samochodowe w poszczególnych kategoriach w ramach prowadzonego wśród ogólnopolskiej branży flotowej – plebiscytu. Kulminacją będzie dwudniowy event na Służewcu w dniach od 18 do 19 kwietnia, z czego pierwszy dzień jest zamkniętym dla publiczności i dotyczy tylko testów samochodów prowadzonych przez eksperckie jury, za to drugi dzień – to dzień otwarty dla publiczności wypełniony atrakcjami i prezentacjami. Organizatorem eventu jest wydawca magazynu FLEET – firma Fleet Meetings Sp. z o.o.

ATRAKCJE!

Drugi dzień Fleet Derby, to plebiscyt, atrakcje, konkursy, prezentacje samochodów flotowych, sportowych, a także koni wyścigowych.

Na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, spotka się ponad 2000 przedstawicieli branży flotowej, zarówno dostawców, jak i odbiorców usług. 19 kwietnia będzie można oddać głos, na Motoryzacyjną Markę Flotową, a także na Produkty i Usługi Flotowe, podzielone na czternaście kategorii. Goście drugiego dnia będą mogli odbyć jazdy testowe wszystkimi dostępnymi samochodami, na dokładnie tej samej trasie, na której dzień wcześniej jazdy testowe odbyło jury. To wyjątkowa okazja, do bezpośredniego porównania oferty koncernów motoryzacyjnych w jednym miejscu i sprawdzenia w praktyce zalet oferowanych modeli.

To także okazja, to zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dedykowanymi dla rynku flotowego naszych wystawców i partnerów, których stoiska wypełnią zabytkowy hol oraz teren przed trybuną główną toru.
Niezliczona liczba konkursów z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów, może wypełnić czas między zwiedzaniem stoisk i jazdami testowymi, pod warunkiem, że ktoś ten czas znajdzie. A warto, ponieważ prezentację koni wyścigowych przeprowadzi hodowca i sędzia wyścigów konnych Jarosław Koch. Będzie także okazja do poznania tajników budowy samochodu dedykowanego do przewozu koni wyścigowych, który dostarczy firma Peugeot.

Mjr Arkadiusz Kups przeprowadzi pokaz bezpieczeństwa osobistego, z wykorzystaniem samochodu, a także autorskiej techniki walki System Combat 56.

Dr Adam M. Pietrzak przeprowadzi interaktywny pokaz ratownictwa drogowego dedykowany flotowcom.

Dla tych, w których żyłach płynie kropla benzyny przewidzieliśmy niesamowite atrakcje. Poza możliwością zapoznania się na miejscu z samochodami wyczynowymi, do rozlosowania będą trzy co-drive’y z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi na prawym fotelu aut rajdowych, które odbędą się na specjalnie przygotowanym odcinku.

Poza tym będzie można oglądnąć od środka samochód Inspekcji Transportu Samochodowego, ambulans firmy Renault czy zwiedzić wystawę samochodów zabytkowych.

Nie lada atrakcję przygotowała także firma BP Polska. Specjalnie na Fleet Derby do Polski przywieziony zostanie samochód, Audi A8 4.2 quattro oraz motocykl KTM. Jest to o tyle niespotykane, że dzięki tym pojazdom demonstracyjnym, najnowocześniejszym systemom kamer, będzie można przekonać się, jak paliwo premium, w tym wypadku BP Ultimate, wpływa na czystość silnika, a przez to na mniejsze spalanie i dłuższa żywotność silnika.

Wszystkie te i wiele innych atrakcji czeka na gości, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa we Fleet Derby. Uwieńczeniem dwudniowej imprezy, będzie elitarna, zamknięta gala, na której wręczymy wyróżnienia Fleet Derby dla zwycięskich w swoich klasach produktów i usług oraz dla wygranych w teście motoryzacyjnym modeli samochodów.

Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19 kwietnia (czwartek) jest bezpłatne -na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl
www.fleetderby.pl

Więcej informacji także na: www.fleet.com.pl.