PPG: W POLSCE RUSZA PROGRAM CERTIFIEDFIRST

Program CertifiedFirst (ang. Rekomendowany w pierwszej kolejności) powstał z inicjatywy grupy PPG w USA. Program, działający z powodzeniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii oraz we Włoszech, teraz rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

CertifiedFirst to inicjatywa stworzenia sieci warsztatów blacharsko – lakierniczych mających zaplecze techniczne PPG, które gwarantuje szybką i dobrze wykonaną naprawę. Program jest adresowany do użytkowników oraz właścicieli samochodów, firm flotowych, ubezpieczycieli oraz warsztatów naprawczych.

Warsztaty sieci CertifiedFirst są starannie dobranymi punktami napraw samochodów. Wysoki poziom technologii i wyposażenia jest potwierdzony pozytywnym wynikiem audytu oraz otrzymaniem przez warsztat „Certyfikatu Autoryzowanego Warsztatu Sieci CertifiedFirst”. Dlatego klient może być pewny, że naprawa jest wykonywana pod czujnym okiem specjalistów, m.in. Certyfikowanego Lakiernika, zgodnie z odpowiednią technologią.

Warsztat, przystępując do sieci CertifiedFirst, otrzymuje wsparcie w zakresie: wizualizacji, technologii naprawy, szkoleń, dostępu do wysokiej jakości materiałów lakierniczych. Zyskuje także przywilej posługiwania się nazwą oraz logo programu. Przynależność do sieci daje mu przewagę konkurencyjną, która wyróżnia go spośród innych warsztatów działających w Polsce.

CertifiedFirst oferuje także klientom możliwość skorzystania z szybkiej i bardzo przystępnej finansowo naprawy na małych powierzchniach, zwanej popularnie naprawą SMART. Klienci sieci mogą skorzystać z samochodu zastępczego, a w razie nagłej potrzeby warsztat może „podstawić” dla nich holownik. Wybierając warsztat CertifiedFirst, użytkownik lub właściciel zyskują pewność, że ich samochody zostaną naprawione zgodnie z wysokimi standardami oraz w przystępnej cenie.

Więcej informacji o programie znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej: www.CertifiedFirst.pl.

Fot.: L. Sagan