PRZEŻYJ EURO UEFA 2012 Z NAVIEXPERTEM

Wzmożona liczba samochodów, czasowe zmiany w organizacji ruchu i brak miejsc parkingowych to główne problemy, z którymi będą zmagać się kierowcy podróżujący po miastach – gospodarzach Euro 2012. Są jednak skuteczne narzędzia służące do ominięcia utrudnień.

Firma NaviExpert, dostawca nawigacji GPS na telefony komórkowe, pozwala kierowcom nie tylko na docieranie do celu, ale dba również o to, by ich trasa była optymalna. Jest to możliwe dzięki onlinowej technologii pozwalającej omijać korki i utrudnienia drogowe związane m.in. z aktualnie prowadzonymi remontami. Podczas Euro funkcja ta będzie szczególnie przydatna. NaviExpert będzie uwzględniał nawet krótkookresowe zmiany w organizacji ruchu, które głównie w okolicach stadionów i stref kibica będą wprowadzały służby miejskie i policja. To rozwiązanie wychodzi naprzeciw potrzebom nie tylko przyjezdnych kibiców, ale przede wszystkim mieszkańców miast – gospodarzy, ponieważ to oni najbardziej odczują komunikacyjny zamęt związany z Euro.

Aplikacja pomoże kibicom w poruszaniu się po miastach. Specjalnie z myślą o fanach piłki nożnej zostaną w niej udostępnione dedykowane punkty POI, czyli użyteczne miejsca związane z Euro.

– Oczywiście w naszej aplikacji są już naniesione stadiony, a niebawem pojawią się także m.in. dodatkowe, wydzielone na czas Euro parkingi czy strefy kibica. Dzięki temu NaviExpert bezbłędnie doprowadzi kibiców tam, gdzie będą chcieli dotrzeć. Co więcej – podpowie też, jak poruszać się po mieście komunikacją miejską, pozwoli zarezerwować hotel, a także wskaże gdzie warto zjeść obiad i na jakie wydarzenie udać się przed lub po meczu. Nasza nawigacja to także rozwiązanie dla tych, którym miłość do piłki jest zupełnie obca i będą chcieli w tym czasie normalnie funkcjonować w mieście lub zupełnie uciec od zgiełku i najazdu kibiców. NaviExpert poprowadzi ich tam gdzie chcą – optymalną trasą omijającą korki i utrudnienia drogowe. Każdy będzie mógł przeżyć Euro tak, jak chce! – mówi Paweł Kozłowski, prezes NaviExpert.

Nawigacja podpowie też, jak poruszać się między miastami podczas rozgrywek. Wszystkie na bieżąco oddawane do użytku fragmenty dróg – w tym ostatni odcinek A2 Konotopa – Pruszków są w czasie rzeczywistym udostępniane na mapie w aplikacji.

Dla osób, które chciałyby zacząć korzystać z aplikacji, NaviExpert przygotował bezpłatny tygodniowy test nawigacji. Więcej informacji: www.naviexpert.pl/zostan-uzytkownikiem/pobierz-i-zainstaluj.html.