RAJD BARBÓRKA 2012: KOŚCIUSZKO TEŻ Z RED BULLEM

Zgodnie z kilkuletnią już tradycją, Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak zakończą rajdowy sezon udziałem w Rajdzie Barbórka. Dla załogi Lotos Dynamic Rally Team Barbórka będzie drugą po tegorocznym Rajdzie Polski okazją do występu przed polskimi kibicami.

Nasi reprezentanci w Mistrzostwach Świata PWRC pojadą samochodem Ford Focus WRC w barwach swojego partnera strategicznego, firmy Lotos Paliwa oraz marki Red Bull Mobile.

Michał Kościuszko: Przez cały sezon startujemy poza Polską na trasach Mistrzostw Świata, nie mamy więc okazji, by widowiskową jazdą sprawić frajdę wszystkim naszym fanom. Dlatego zawsze z niecierpliwością czekamy na Barbórkę. Tegoroczną jubileuszową jej edycję potraktujemy jako okazję do dynamicznej jazdy, dobrej zabawy oraz przede wszystkim – podziękowania najlepszym na świecie kibicom i naszym partnerom. Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy zrobić niespodziankę i przywieźć do Warszawy samochód WRC. Będzie to Ford Focus WRC 09. Start tym samochodem jest możliwy dzięki wsparciu naszego strategicznego partnera, firmy Lotos Paliwa i – po raz kolejny – marki Red Bull Mobile.


Zobacz także:
RAJD BARBÓRKA 2012: POWIEDZIELI NA MECIE
RAJD BARBÓRKA 2012: RADOŚĆ KUCHARA i KAJTO
RAJD BARBÓRKA: WIELE GWIAZD I SŁAW NA STARCIE
RAJD BARBÓRKA 2013: GRYC W SUZUKI SWIFT S1600
RAJD BARBÓRKA 2012: SUPER GOŚĆ SPECJALNY
RAJD BARBÓRKA 2012: BARWY CITROENA C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: DZIAŁA SKLEP INTERNETOWY
RAJD BARBÓRKA 2012: POJEDZIE CITROEN C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: RUSZYŁA STRONA INTERNETOWA
RAJD BARBÓRKA 2012: SPOTYKAMY SIĘ 1 GRUDNIA


Jubileuszowy 50. Rajd Barbórka rozegrany zostanie w sobotę, 1 grudnia i składać się będzie z czterech odcinków specjalnych. W tym roku Kryterium Asów poprzedzą pokazowe przejazdy legendarnych zawodników, którzy na stałe wpisali się w karty rajdowej historii. Wielu z nich zasiądzie za kierownicami równie legendarnych samochodów.

Udział w Rajdzie Barbórka będzie dla zespołu Lotos Dynamic Rally Team oficjalnym zakończeniem sezonu 2012. Strategicznym partnerem zespołu jest spółka Lotos Paliwa z marką paliw Lotos Dynamic. Partnerami wspierającymi starty Michała Kościuszko są także marka olejów silnikowych Lotos oraz marka Red Bull, zaś w Rajdzie Barbórka dodatkowo marka Red Bull Mobile.

Informacje dotyczące startów załogi Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak można znaleźć pod adresem www.lotosdynamicrallyteam.pl.