RAJD BARBÓRKA 2012: POJEDZIE CITROEN C4 WRC

Zespół rajdowy Macieja Rzeźnika szykuje sporą niespodziankę na 50. Rajd Barbórka. O szczegółach opowiada Przemysław Mazur – pilot rajdowej załogi, która w tym roku walczyła w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski za kierownicą Peugeota 207 Super 2000.

* Czy Rajd Barbórka to dla Was ważny występ?
– To bardzo ważny start dla naszego całego zespołu. Muszę powiedzieć, że zawsze niezwykle starannie się do niego przygotowujemy i staramy się pokazać coś specjalnego i ekscytującego podczas tego występu. To ogromne święto kibiców, dla których zawsze mamy ogromny szacunek i dlatego chcemy cieszyć ich naszą widowiskową i skuteczną jazdą.


Zobacz także:
RAJD BARBÓRKA 2012: POWIEDZIELI NA MECIE
RAJD BARBÓRKA 2012: RADOŚĆ KUCHARA i KAJTO
RAJD BARBÓRKA: WIELE GWIAZD I SŁAW NA STARCIE
RAJD BARBÓRKA 2012: KOŚCIUSZKO TEŻ Z RED BULLEM
RAJD BARBÓRKA 2013: GRYC W SUZUKI SWIFT S1600
RAJD BARBÓRKA 2012: SUPER GOŚĆ SPECJALNY
RAJD BARBÓRKA 2012: BARWY CITROENA C4 WRC
RAJD BARBÓRKA 2012: DZIAŁA SKLEP INTERNETOWY
RAJD BARBÓRKA 2012: RUSZYŁA STRONA INTERNETOWA
RAJD BARBÓRKA 2012: SPOTYKAMY SIĘ 1 GRUDNIA


* Jaki macie plan na tegoroczny występ?
– To wyjątkowy rajd, ponieważ w tym roku odbędzie się po raz pięćdziesiąty! To wspaniały jubileusz i także z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Chcemy, aby nasze przejazdy były spektakularne i to niezależnie od panujących podczas tego rajdu warunków. Myślę, że bardzo pomocny będzie samochód, który dosyć znacząco różni się od tego, którym startujemy w Mistrzostwach Polski…

* Jaką więc rajdówkę awizujecie na Rajd Barbórka?
– Będzie to jeden z najbardziej ekscytujących obecnie samochodów rajdowych. Muszę przyznać, że jestem niesamowicie podekscytowany tą wiadomością, bo w Warszawie wystartujemy Citroenem C4 WRC w dobrej specyfikacji. Jazda samochodem klasy WRC zawsze dostarcza ogromnych emocji i uwierzcie, że będąc w środku takiego samochodu czujemy się niesamowicie, a Maciek ze swoim widowiskowym i agresywnym stylem jazdy idealnie pasuje do tego auta. Myślę, że zapowiada się ekscytujący start podczas Rajdu Barbórka.

* Czego możemy Wam życzyć przed startem?
– Wielu kibiców na trasie i wspaniałej walki o najwyższe lokaty w jubileuszowym 50. Rajdzie Barbórka.

Fot.: Zespół