RAJD BARBÓRKA 2013: NOWE GADŻETY JUŻ W SPRZEDAŻY

uszy-po2

W oficjalnym sklepie Rajdu Barbórka dostępne są już nowe gadżety z tegorocznej kolekcji. Jako, że idzie zima, przygotowano aż 16 nowych wzorów barbórkowych czapek, ciepłe szaliki, a także mnóstwo innych pamiątkowych produktów.

Wśród czapek jest nowa z pomponem, oraz doskonale już znana – futrzana, niezastąpiona w czasie bardzo mroźnych dni. Wszystkie czapki przygotowane są w dwóch wersjach: z pamiątkowym logo z numerem 51, oraz uniwersalne, z napisem „Rajd Barbórka – Ogólnopolskie Kryterium Asów”.


Zobacz także:
RAJDY
RAJD BARBÓRKA 2013


Wśród nowych produktów można znaleźć także ciepłe szaliki w różnych kolorach, kilka rodzajów pamiątkowych koszulek t-shirt z nadrukowaną rajdówką Kajetana Kajetanowicza (dostępne także w wersji dla dzieci), oraz praktyczne torby na zakupy, również z autem Kajetana. Najmłodszym fanom rajdów samochodowych proponuje się natomiast pluszowe misie w koszulce z logo rajdu.

Dla nieco starszych kibiców przygotowaliśmy po raz kolejny doskonale znane, przede wszystkim piłkarskim kibicom, szaliki na szybę, mocowane przyssawkami i ozdobione logo rajdu, które znaleźć można także na eleganckim, metalowy breloczku.

Nową kolekcję uzupełniają pamiątkowe naklejki w dwóch rozmiarach.

Wszystkie nowe produkty można znaleźć w oficjalnym sklepie internetowym 51. Rajdu Barbórka, pod adresem:
gadzetyrajdowe.pl

gadzety 1_duze