RAJD POLSKI: WYSTARTUJ I WYGRAJ NAGRODY OD RED BULLA

Obok piszemy o wirtualnym Rajdzie Australii, tymczasem od wczoraj (19 bm) do 24 maja odbywa eis także internetowy Rajd Polski.

Każdy, kto posiada grę Dirt Rally 2.0, może wziąć udział w projekcie Red Bull OS w Salonie.


Zobacz także:

RAJDY

ROZMAITOŚCI


 

Kuba Przygoński, jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych i driftingowych, niedawno dał próbkę swoich simracingowych umiejętności. W projekcie liczy się dobra zabawa, więc Kuba rzucił wyzwanie kibicom i nagrodzi uczestnika, który go pokona i wykręci najlepszy czas.

Aby wziąć udział w rywalizacji, wystarczy mieć grę Dirt Rally 2.0 i dołączyć do wydarzenia Red Bull OS w Salonie na stronie www.redbull.pl/os-w-salonie. Do 24 maja można startować i walczyć o jak najlepsze czasy na pięciu odcinkach specjalnych Rajdu Polski.

Kuba Przygoński, najlepszy kierowca świata w rajdach terenowych z 2018 roku, ostatnio pokazał swoje umiejętności w symulatorze i pokonał odcinek specjalny Jezioro Lukie z czasem 2.50.,143 min. Osoba, która wykręci najlepszy czas na tym odcinku, wygra zestaw gadżetów od naszego kierowcy.

– Ostatnio spędzam na symulatorze więcej czasu. W trakcie normalnego sezonu nie mam zbytnio takiej możliwości, bo często startuję i jestem w podróży. Ale teraz nadarzyła się okazja, by poświęcić temu więcej uwagi. I pojawił się pomysł, by zrobić coś ekstra dla fanów rajdów, jakoś ich zaangażować. Simracing to fajna sprawa, dobry trening uzupełniający, który pozwala ćwiczyć koncentrację i pewne partie mięśni – mówi Kuba Przygoński, kierowca Automobilklubu Polski, czwarty zawodnik ubiegłorocznego Rajdu Dakar.

Zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma z kolei bon na zakupy w sklepie internetowym Red Bull Shop. Każdy gracz może także aplikować o bezpłatny dwupak Red Bulla, który otrzyma bezpośrednio do domu.

Fot.: Red Bull (Jacek Jabłoński)